Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

fotografia ślubna w Szczecinie, kogo znacie ?

fotografia ślubna w Szczecinie, kogo znacie ?

Chcę zrobić sesję ślubną w Szczecinie, lecz nie wiem, do kogo się zgłosić. Pomysłów na sesje nie mamy, wobec tego byłoby dobrze gdyby fotograf miał olbrzymie doświadczenie i był w stanie nam takie miejsce zaproponować.

klimnny6

Posty: 2

 
Jeśli wybiera się fotografa to sprawdza się jego zdjęcia. Jeśli nam się podobają to można współpracować z taką osobą. Nie kierujemy się tutaj tylko niską ceną, bo jeśli fotograf jest tani to ma małe doświadczenie, a do tego może korzystać z kiepskiego sprzętu.

willos

Posty: 6

 
Korzystaliśmy z fotografa ślubnego w Szczecinie i jesteśmy bardzo zadowoleni. Właściwie to było ich dwóch, dlatego żadna wyjątkowa chwila im nie umknęła. Mamy teraz pamiątkę na długie lata i na tym bardzo nam zależało.

Sklepik

Posty: 7

 
Zamówiliśmy pełen pakiet zdjęć. To oznacza, iż mieliśmy fotografa już podczas przygotowań. Potem pojechał z nami do kościoła, a w następnej kolejności na salę weselną. Na końcu ten sam fotograf wykonał dla nas super sesję w plenerze. Warto wybierać do takich prac jednego fotografa, albowiem wtedy taki gotowy pakiet wychodzi o mnóstwo taniej niż osobno.

mnichu66

Posty: 11

 
Zdjęcia to super pamiątka, dlatego dobrze jest je mieć u siebie. Na filmy nie ma często czasu, aby je oglądać, a zdjęcia zawsze można, dlatego wynajmowanie fotografa to super pomysł. Nie znam nikogo z rodziny, kto by nie miał zdjęć ślubnych. Tutaj w żaden sposób się nie opłaca oszczędzać, bo to nasza pamiątka na lata.

anna_00

Posty: 7

 
Polecam fotografa na wesele w Szczecinie, który ma ofertę na stronie https://www.agnieszkaszlachta.pl/fotograf-slubny-szczecin. Zna się na swojej pracy. Przyjeżdżają dwie osoby, jakie wykonują super zdjęcia i nic nie jest w stanie im umknąć.

proszek

Posty: 4

 
Nigdy nie lubiłem robić zdjęć, lecz zamówiliśmy fotografa ślubnego ze Szczecina i wyszło to dobrze. Potrafił nas dobrze ustawić, przez co fotografie nie wyszły takie sztuczne.

codePerformance

Posty: 12

 
Koszty związane ze zdjęciami są bardzo różne. Jeśli trafimy na kogoś, kto profesjonalnie podchodzi do swojego zawodu to ma dla nas wiele propozycji. Zawsze można wszystko uzgodnić i wybrać to, co dla nas jest najlepsze.

Klarka34

Posty: 23

 
Trzeba porównać sobie różne opcje, aby wybrać tę, która będzie dla nas najniezwyklej znana. Mamy różne wymagania, dlatego porównanie propozycji jest naprawdę bardzo nam konieczne.

dominikaa

Posty: 16

 
Każdy ma do tego inne podejście. U mnie znajomi nie mieli fotografa i kamerzysty. Ktoś z rodziny trochę zdjęć porobił, a filmy były kręcone telefonami.

Namo

Posty: 6