Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

fotografia ślubna Żary Żagań, kogo polecicie ?

fotografia ślubna Żary Żagań, kogo polecicie ?

Zlecę zrobienie zdjęć ślubnej w Głogowie komuś z dużym doświadczeniem. Będą to zdjęcia w kościele, ale i sesja w plenerze. Może zlecę od razu zdjęcia na weselu, ale jeszcze się nad tym muszę troszkę zastanowić.

suderuss3

Posty: 1

 
U nas był fotograf ślubny w Gorzowie Wielkopolskim i było super. Człowiek bardzo dobrze przygotowany. Zna się na zdjęciach, ale wie również jak ustawić młodych, aby ich zdjęcia były jeszcze ładniejsze. Polecam kogoś takiego, bo przecież nam zależy na tym abyśmy wyglądali super na swoich zdjęciach ślubnych i weselnych.

Malinka Moja

Posty: 3

 
Nie za dobrze na zdjęciach wychodzę, ale akurat ślubne trzeba było zrobić. Musi być przecież jakaś pamiątka, dlatego trzeba zadbać o to, aby była naprawdę bardzo wartościowa, a wtedy będziemy jeszcze bardziej zadowoleni. Fotografa bez problemów się znajdzie.

Marioleczka

Posty: 3

 
Nie za dobrze na zdjęciach wychodzę, natomiast akurat ślubne trzeba było zrobić. Musi być przecież jakaś pamiątka, wobec tego trzeba zadbać o to, aby była faktycznie bardzo wartościowa, a wtedy będziemy jeszcze bardziej zadowoleni. Fotografa bez problemów się znajdzie.

luke130

Posty: 5

 
Gusta są niezmiernie inne, wobec tego jednym podobają się takie fotografie ze ślubów, a innym inne. Jedni stawiają na śliczne plenery, a inni jeszcze chodzą do studia fotograficznego.

Klakierek56

Posty: 3

 
Korzystałem z fotografa na wesele z Zielonej Góry, która ma tutaj swoją stronę http://jacekpatecki.pl. Należałoby tam zajrzeć, bowiem ma super ofertę dla każdego.

tigra32

Posty: 16

 
Z tego, co pamiętam to jest fotograf ślubny w Gorzowie Wielkopolskim, który cieszy się bardzo dużym uznaniem. Niestety nie mam obecnie namiarów do niego, natomiast jak znajdę to od razu podeśle. To osoba, jaka wie jak ustawić młodych i jak wyciągnąć ze zdjęć tak wiele jak to tylko jest możliwe. Fotografie są wtedy super.

alus

Posty: 7

 
Ofert jest bardzo dużo, dlatego na pewno każdy trafi na kogoś, kto spełni jego oczekiwania. Jeśli chcemy kogoś na już to może być niestety problem z terminem.

Jamruzek3

Posty: 5