Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Vhs na dvd, Gdańsk

Vhs na dvd, Gdańsk

Hej.

Przegrywał ktoś z was film z formatu vhs na dvd, czy to naprawdę jest dobry pomysł? Czy jesteście zadowoleni? Jeśli tak to proszę o adres firmy zajmującej się takimi rzeczami. Dzięki.

VHSSS

Posty: 23

 
Dzień dobry.
nie ma oczywiście lepszej pamiątki niż film, w końcu na nim można zobaczyć i przypomnieć sobie pierwszy krok dziecka. Filmy z takich wydarzeń rodzinnych są niesamowitą pamiątką pozwalającą na sentymentalną podróż.

strom

Posty: 26

 
Dzień dobry.

U każdego z nas chyba pojawia się problem gdy chce się obdarować bliską osobę czymś wyjątkowym. Takie są czasy że każdy ma wszystko. No i dobrze że każdy ma równy dostęp do wielu rzeczy, tylko czemu później jest tyle problemów z wymyśleniem prezentu.

pzkpv

Posty: 24

 
Cześć. Dzięki za pomoc. Szukałam długo i tych najbardziej rzetelnych i kliknęłam w link http://przegrajvhsnadvd.net.pl. Problem z prezentem mam z głowy.

Mogę spać spokojnie czekając na mój film.

tunczyk

Posty: 26

 
Witam. zainspirowałem się tum forum i zamierzam tworzyć film z życia mojego dziecka. Nie myślałem wcześniej o tym, lecz biorę na porodówkę kamerę. Nie wiem jedynie co moja żona o tym powie. Lecz nie chce nagrywać jej jak rodzi jedynie pierwszy krzyk naszego maleństwa.

cough76

Posty: 31

 
Dzień dobry. Zastanawiam się nad stworzeniem takiego filmu z mojego wesela ze wstawkami z życia wcześniejszego. Zarówno ja i mój narzeczony mamy ponagrywane różne filmy z czasów gdy byliśmy jeszcze mali ale są one zapisane na kasetach vhs.

Czy to nie będzie za duży problem?

Kowalski

Posty: 23