Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

sprawdź numer telefonu, znacie ?

sprawdź numer telefonu, znacie ?

Ostatnio dzieją się dziwne rzeczy. Nie mam nikogo w UK, lecz telefony ciągle z tymi numerami się do mnie próbują dobić. Troszkę mnie martwić, że córka odbierze i zniknie mi z konta bardzo wiele pieniędzy. Co wykonać?

transerwis

Posty: 1

 
Gdzieś sprawdzałem w bazie, kto dzwonił z UK akurat mojego numeru nie było. Okazało się, że to jakaś pomyłka, ale zawsze trzeba to sprawdzać. Jeśli nie spodziewamy się telefonu z Anglii to nie można go odebrać. Ograniczone zaufanie oznacza tutaj niezwykle olbrzymie zyski i trzeba o tym pamiętać. Po co później płakać i płacić?

czartoryski

Posty: 20

 
Różnie to bywa, zatem im czujnie się na to patrzy tym lepiej. Takie czasy, że nie weselimy się, że ktoś dzwonił z UK tylko zastanawiajmy się, po co i kto to? Dobrze, że można zbadać numer telefon i wtedy wiemy czy trzeba go blokować i przekazywać dalej czy nie?

zbiorczyk67

Posty: 18

 
Dziwne czasy, że człowiek nie może odebrać każdego telefonu, bowiem jak nie przedstawiciel handlowy to jakaś firma, która wyłudza tysiące zł. Przecież to powinno być regulowane prawnie i powinno być zabronione. Nie wiem jak to wygląda w innych krajach niż Polska?

Fiflek

Posty: 2

 
W bezproblemowy sposób można zbadać, kto dzwonił z UK w serwisie https://whocalledmeuk.co.uk. Mają bardzo dobrze przygotowaną bazę, dlatego prędko odnajdziemy numer, który nie daje nam spokoju. Sam z niego korzystam cały czas i jest dobrze.

Januszek

Posty: 18

 
Niestety, ale oszustów jest bardzo dużo. Mój znajomy odebrał, ale nic nie usłyszał w słuchawce to zadzwonił ponownie. Zniknęło mu kilkanaście tysięcy złotych. W sądzie nie da się wygrać, bo to firma, która jest gdzieś daleko od nas. Działają jakby leganie i my nic nie możemy na to poradzić. Może poza tym, że ich nie odbieramy i nie oddzwaniamy.

Gucio

Posty: 10

 
U mnie działa to tak, iż jeśli pojawia się nieznany numer z UK to zaczynam szybkie sprawdzenie numeru telefonu. Wiem wówczas czy to klient, a może rodzina? Sytuacje zdarzają się inne i nigdy nie wiesz, kto dzwonił dopóki się tego nie sprawdzi. Na tym właśnie oni żerują.

amrmas22

Posty: 6

 
Od dawna sprawdzam numer telefonów z UK. Dwa razy były jakieś akcje w Polsce, że próbowali Polaków naciągać. Od tej pory nie ufam numerom, które zaczynają się na 44 czy 044. Wole dwa razy sprawdzić niż później za to wszystko płacić.

urszulla

Posty: 23

 
Bez problemów można znaleźć mnóstwo serwisów, które nam pomogą. Z tym, iż jedne są płatne, a inne nie. Trzeba sprawdzić taką ofertę i sprawdzić czy w bazie są numery telefonów, które nas interesują. Jeżeli tak to z tego serwisu będziemy korzystać.

Marioleczka 

Posty: 10