Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

klimatyzacja Warszawa

klimatyzacja Warszawa

Z kim rozmawiać o wprowadzeniu klimatyzacji w Warszawie do biura, ale takiej bardziej nowoczesnej?

Grudziii2

Posty: 1

 
Współczuję ludziom, którzy robili kosztorysy budowlane rok temu, a teraz praktycznie wszystkie cenniki działają na niekorzyść.

johncena67

Posty: 20

 
Bezpieczeństwo pożarowe to raczej podstawa, w tym czyszczenie wentylacji. Wielu ludzi nawet nie wie, że błędy w tym obszarze mogą wywołać ryzyko ogniowe.

Gucio

Posty: 6

 
Wiem, że realizują modernizację wentylacji dla szpitali nawet, więc podnoszą komfort obsługi nieruchomości rzeczywiście, a do tego dopasowanie niezawodnych technologii w każdym przypadku.

Różyczka

Posty: 23

 
Prosiłem o odbiór mieszkania w https://environprojekt.com i wysłano do mnie naprawdę porządnego specjalistę, co mnie uratowało przed kilkoma ważnymi wtopami. Obsługują chyba wszystko, co związane z nieruchomościami, czyli wentylacja, inwentaryzacje, opieka techniczna, kosztorysy, przeglądy, różne inne sprawy. Pomagają przed dopasowaniem do Sanepidu.

yarofe

Posty: 9

 
Gaszenie gazem to akurat bardzo ciekawe rozwiązanie i uważam przyszłościowe dla tych obiektów, gdzie przechowuje się wrażliwe informacje, jakieś specjalistyczne dane.

Black_Riot

Posty: 9

 
Co jakiś czas i tak warto przeprowadzić testy budynku, bo tego się nie pilnuje, albo robi tylko pod kontrole, a to raczej nie wystarczy. Raz na jakiś czas można wygospodarować środki, żeby pomierzyć instalacje i coś udoskonalić. Sprawna wentylacja przecież wpływa na komfort życia.

DILelektronika

Posty: 40

 
Oni akurat mają nie tylko oddział w Warszawie, ale również w innych częściach kraju, więc to pokazuje dość szeroki zakres działania. Bardziej ufam takim markom właśnie.

mimuś00

Posty: 4

 
Zawsze i tak doradzam sobie na spokojnie kosztorysy zestawić i podjąć decyzję na spokojnie. Projekt wentylacji odbija się na pozytywnym samopoczuciu użytkowników nieruchomości.

nataszka

Posty: 9

 
Nie ma żartów z wentylacją i się o tym przekonałem, bo kilka lat musiałem przez to zamknąć biznes, więc lepiej zdecyduj się na wydanie pieniędzy ;)

dagaaa5

Posty: 6