Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

butelka termiczna na wodę, szukam

butelka termiczna na wodę, szukam

Interesują mnie butelki wielokrotnego użytku najlepiej żeby były z filtrem. Jaką firmę polecacie z najlepszą ofertą? Chce żeby filtrowana woda od razu nadawała się do wypicia. Bez wątpienia filtry powinny być wymienne.

gruszeczka45

Posty: 1

 
Mała i poręczna butelka z filtrem to super pomysł. Przydaje się i dla dzieci i dla dorosłych. Trudno byłoby mi znaleźć wady takiego rozwiązania, dlatego polecam wszystkim. Sprawdźcie jak smakuje czysta woda, a nie będziecie chcieli pić już nigdy więcej innej.

audi80

Posty: 7

 
Bardzo duży wybór filtrów przepływowych dafi pod zlew można znaleźć na stronie internetowej https://sklep.dafi.pl/produkty/filtry-przeplywowe.html. Wszystko jest opisane bardzo dokładnie, dlatego każdy na pewno znajdzie coś, co pasuje do jego dzbanka czy butelki.

Rimano

Posty: 27

 
Według mnie butelka dafi z filtrem to strzał w dziesiątkę. Jest tania i łatwa w obsłudze, dlatego mam ją często przy sobie. Czysta woda to dla mnie priorytet, a wcale nie jest łatwo taką znaleźć. Po co mam kupować wodę w plastikowych butelkach skoro mogę sam sobie taką zrobić? Oszczędzamy pieniądze i planetę.

Penio

Posty: 3

 
Propozycji na filtry dafi do butelek jest niesłychanie wiele. Na pewno każdy znajdzie dokładnie to, czego szuka. Wystarczy sprawdzić, jaki mamy model butelki, a potem czyhamy niesłychanie dokładnie opisy. Dla mnie najlepszym rozwiązaniem są zakupy robione tylko przez Internet.

cichoszek

Posty: 5

 
Od dafi butelka termiczna jest super. Mam ją przez cały rok. Latem mam zimne napoje wewnątrz, a zimą można trzymać gorące. Trzyma temperaturę niezmiernie dobrze, wobec tego spełnia wszystkie moje oczekiwania i wymagania.

Dagmara87

Posty: 18

 
Wybór butelek termicznych dafi jest bardzo duży. Można znaleźć bardzo oryginalne kolory, co ma znaczenie dla wielu osób. Mnie taka butelka bardzo się podoba, dlatego mam dwie w swoim posiadaniu.

Dzidzia

Posty: 2