Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Kora ogrodowa hurtem, kogo polecicie ?

Kora ogrodowa hurtem, kogo polecicie ?

Jak ktoś kupował już korę ogrodową w jakimś miejscu i było wszystko ok, przede wszystkim z jakością, jaka nie do końca jest dobra u wszystkich producentów, to z góry dziękuję za namiary. Sprawa troszkę pilna, więc czekam.

tyuMer

Posty: 11

 
Mnie też oferta tego producenta kory ogrodowej w hurcie przypadła do gustu przede wszystkim, że nie robili ograniczeń odnośnie transportu, dowozu. W moim przypadku, przy większym zamówieniu skorzystałem, bo dowóz mam za free :)

stritt

Posty: 21

 
Też miałam ochotę polecić kilka wartościowych miejsc odnośnie producentów kory, natomiast widzę, iż najważniejszy już się tu znalazł :)Niezwykle dobrze, iż go polecacie, bo dzięki niemu wreszcie podoba mi się pielęgnacja mojego ogrodu :)

michal0120

Posty: 25

 
W swoim ogrodzie używam zawsze kory sosnowej. Nie szukam tanich ofert. Mam swojego zaufanego producenta, którego naprawdę warto posiadać, bo jak wiadomo z jakością tego produktu może być różnie.

filmierz22

Posty: 14

 
Mnie zależało na korze sosnowej luzem, a nie do końca trudnią się jej sprzedażą, wolą sprzedawać duże ilości, a nie grzebać się w takich. Swoją drogą tutaj jest na tyle dobrze, że dostarczają każdą ilość, nawet małą. Polecam producenta, bo mi bardzo spasował.

Marioleczka

Posty: 29

 
Z własnego doświadczenia polecam tego producenta kory ogrodowej http://www.kora-ogrodowa.net. Od lat z nimi współpracuję, jest ok, odnośnie ceny też oczywiście :)

Wariat

Posty: 38

 
Super oferta. Dobra cena i to mnie najbardziej cieszy, bo w tym sezonie nie będę grzeszył ekstra budżetem. Jak dla mnie każda oferta powinna być taka rewelacyjna, jak ta kory ogrodowej hurtem.

renia00

Posty: 12

 
Też miałam ochotę polecić kilka wartościowych miejsc odnośnie producentów kory, ale widzę, że najważniejszy już się tu znalazł :)Bardzo dobrze, że go polecacie, bo dzięki niemu wreszcie podoba mi się pielęgnacja mojego ogrodu :)

Bankowy

Posty: 15

 
Bądź co bądź i tak nie ma na co narzekać. Bo ten rodzaj ściółki, jak kora sosnowa to najtańsza propozycja na rynku. Są naturalnie inne, lecz kora sosnowa zasługuje na olbrzymie uznanie w naszych ogrodach. Polecam.

Watuniaa

Posty: 12

 
Miałem spore problemy ze znalezieniem dobrej jakości kory sosnowej workowanej. Dopiero właśnie znalazłem tę ofertę i okazała się bardzo ok w porównaniu z innymi. To rzeczywiście jest kora sosnowa bez żadnych domieszek. Teraz rzeczywiście mogę powiedzieć, że jestem zadowolony ze współpracy z producentem :)

Oct714

Posty: 24