Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Tanie Cebulki GLOKSYNIE

Tanie Cebulki GLOKSYNIE

Moi mili, gdzie w necie sprzedają nasiona/cebulki/ sadzonki itd.? Głównie chodzi mi o kwiaty, ale też przydałoby się zasadzić jakieś zioła.

Rodon22

Posty: 32

 
Ech...ja to najpierw muszę zainwestować w jakieś donice sensowne, w ziemię, a później będę myśleć o konkretnych cebulkach:)

LOOKAS1989

Posty: 29

 
Ech, ja to zawsze marzyłam o domu z ogródkiem, gdzie by rosły różne odmiany kwiatów...ale niestety zamiast domu z ogródkiem mam mieszkanie bez balkonu:P Pozostają mi więc kwiaty typowo domowe do uprawiania.

pawelek75

Posty: 20

 
Musiałabym pogadać z koleżanką, ona ma ogród i się interesuje tematem. Wiem, że teraz poluje na jakieś bardziej egzotyczne kwiaty...Dam znać jak się dowiem czegoś!

cowMuk90

Posty: 26

 
Do tej pory tylko raz zamawiałam cebulki przez internet, ale wszystko poszło sprawnie i szybko. Ja akurat kupowałam od www.nasionaswiata.pl. Mają tutaj oryginalne kwiaty egzotyczne, których nie można dostać gdzie indziej. Ale oczywiście są też odmiany dobrze nam znane ;)

koolorek

Posty: 31

 
Oryginalne zestawy kwiatów ogrodowych oferuje firma www.nasionaswiata.pl. Ja tutaj kupiłam choćby zestaw irysów niskich i wysokich. Bardzo ładnie się przyjęły. Warto zerknąć na pozostałe kwiaty, mają ich trochę.

Dagmara87

Posty: 18

 
Chętnie bym sobie zioła zasadził, np. taka bazylia by się przydała. Po co przepłacać w sklepie, jak można sobie zasadzić w doniczce i luz? ;-)

Alaneq

Posty: 22

 
Witam! Mnie interesowały zdecydowanie bardziej egzotyczne kwiaty. Kwiaty lotosu udało mi się zamówić poprzez www.nasionaswiata.pl. Można tutaj poszukać! Mają mega wybór, każdy znajdzie coś dla siebie.

udziec

Posty: 36