Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

borówka amerykańska sadzonki, oferta ??

borówka amerykańska sadzonki, oferta ??

Szukam ogrodników, gospodarstw ogrodniczych, jakie trudnią się sprzedażą żywej choinki na święta. Chciałbym mieć pewność co do jakości. Będę potrzebował hurtowo. Jeśli coś wiecie na ten temat, poproszę o informacje.

Kruk

Posty: 6

 
Ja pozostałam przy jodle kaukaskiej. Nie powoduje mi kłopotów w uprawie, dlatego nie zmieniam :) Zresztą posiadam ogród po rodzicach i jakoś tak smutno byłoby nie kultywować ich tradycji :) A co do sadzonek to też polecam prywatnych producentów, bo masz pewność porządnej jakości.

Hoteowo24h

Posty: 22

 
Jakość jest bardzo ważna. Pamiętaj, że jeśli chodzi o sadzonki krzewów to możesz kupić je w sprawdzonej hurtowni prowadzonej przez sprawdzonych ogrodników. Nigdy nie kupowałam w centrach ogrodniczych. Sadzonki są tutaj źle przechowywane i tracą na jakości. Najlepiej prosto od producenta. Masz wtedy pewność.

345_14

Posty: 13

 
Mam podobny dylemat. Nie wiem nic o świerku pospolitym, a chciałabym zasadzić w ogrodzie. Przydałaby się jakaś fajna strona z dokładnym opisem. Nie mogę niczego takiego odszukać.

gregcie@

Posty: 24

 
Tu link do dobrego producenta sadzonek krzewów ozdobnych http://www.zielonykrzaczek.pl/pl_magnolie_krzewy_ozdobne.php. Mają duży wybór w tym także niespotykane sadzonki, które świetnie się u nas adaptują.

Makus16

Posty: 34

 
A gdzie zakupić sadzonkę borówki amerykańskiej? Też uważam ten fakt za problem. Wszędzie są, ale nie wiadomo, gdzie zakupić. Podobno od jakości i odmiany dużo zależy. Jak już to chyba najlepsze są gospodarstwa ogrodnicze.

wrrraak22

Posty: 8

 
A polecacie jakąś konkretną odmianę jagody kamczackiej? Jest kilka z tego, co czytałam. Może w hurtowni jakiejś kupić? Jak coś, to piszcie, bo już chyba czas na sadzenie :D

audi80

Posty: 8