Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture
Strona główna > Ogród > Posadzki > Elewacje kompozytowe

Elewacje kompozytowe

Elewacje kompozytowe

Witajcie, szukam dobrej klasy desek z kompozytu do wykorzystania przy elewacji. Ktoś coś? Z jakim producentem macie dobre doświadczenia jeśli chodzi jakość deski, montaż i samą obsługę – czas, koszty itp.?

Zdzichu 

Posty: 6

 
Ja to dopiero będę sobie taras przy domu robił, chciałbym mieć taki większy żeby się cała rodzina zmieściła jak będziemy robić jakąś większą imprezę, bo niektórzy to mają te tarasiki takie małe że moim zdaniem bez sensowne.

namok

Posty: 8

 
Zawsze tak jest że prawdziwa jakość tworzywa wychodzi w praniu, czyli w życiu i praktyce. Producenci zawsze zachwalają swoje rzeczy że są the best ale ile z tego jest prawdy to się okazuje po czasie ;)

bruklin187

Posty: 17

 
Takie deseczki na tarasie to bardzo fajna opcja można rano wyjść sobie na kawkę na boso, usiąść na świeżym powietrzu, taka podłoga jest ciepła przyjemna w dotyku, super.

labuh

Posty: 12

 
Ja będę doradzał Tardex i ich deski kompozytowe jeśli chodzi o podłogę na werandzie tarasie czy balkonie. Firma ma swój serwis na http://tardex-wpc.pl do każdego produktu masz przypisane konkretne stawki od m2 także nie kupuje się u nich w ciemno tylko z góry wiadomo co i ile kosztuje.

audi80

Posty: 12

 
Co człowiek to opinia powiem szczerze. Mam dwóch kumpli którzy niedawno robili sobie podłogę na tarasie , jeden wziął kompozytowe drugi drewniane deski i każdy jest zadowolony. Nie ma reguły.

syrena88

Posty: 13

 
No niby wszyscy chwalą podłogę drewnianą ale jednak poza swoimi atutami ma też swoje wady. W domu taka podłoga przykładowo wymaga większej pielęgnacji, a drewniany taras na zewnątrz to problemy z wilgocią, skokami temperatury i tak dalej.

MiM

Posty: 12

 
No cześć. Dużo jest różnych możliwości jeśli chodzi o podłogę pod taras czy werandę. Trzeba sobie na początku odpowiedzieć też na pytanie, kto ma robić montaż – czy samemu czy jakaś ekipa, od tego zależy potem na jaki materiał się zdecydować.

pl07

Posty: 28

 
Już się jakiś czas temu rozglądałem za jakąś dobrą podłogą na taras zjeździłem pół miasta po różnych budowlanych sieciówkach ale powiem że nic mnie nie szczególnie nie przekonało. Albo drogo, albo kicha z jakością.

Yuri20

Posty: 7

 
Nie wiem co by tutaj doradzić sam nie mam z tym problemu bo nie mam tarasu :P Mamy balkon przy mieszkaniu za to i nawet spory, na podłodze są płyty kamienne i dają radę, choć zimno w stopy od nich starsznie.

Wygodniś22

Posty: 8