Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

jaki peeling polecacie

jaki peeling polecacie

Czy peeling dobiera się do konkretnego rodzaju cery, czy bardziej uniwersalne i właściwie wszystko pasuje? Czy możecie mi odpowiedzieć?

Katrin

Posty: 1

 
Jak złuszczasz to skóra się stopniowo wzmacnia, a oleje roślinne szczególnie dobrze działają na pielęgnację teraz. Wcieraj spokojnie peeling, nie śpiesz się, równomiernie rozprowadzaj. To bardzo ważne, żeby ścierać w sposób umiarkowany.

czartoryski

Posty: 20

 
Jak masz cerę tłustą to raczej peelingi z kwasem mlekowym, cytrynowym. Skład peelingu wiele znaczy, natomiast też właściwa aplikacja i ochrona oczu. Z tego powodu lepiej na coś lżejszego stawiać, jeżeli się dopiero uczysz tematu.

ZaNK3R

Posty: 5

 
No właśnie, jak chodzisz z maseczką teraz to peeling usuwa zanieczyszczenia po prostu ze skóry, a czerwona twarz i tak szybko znika. Na weekend sobie rób i testuj różne specyfiki. Akurat tutaj w dyskusji ciekawe polecenia, bo sama używałam wielu produktów z tego sklepu. Wiarygodny.

syrena88

Posty: 13

 
Jak chcesz rozjaśnić cerę to zrobisz to tym peelingiem spokojnie uważam. Naturalny skład nawilża mocno, a latem to wręcz obowiązkowe. No i po takim zabiegu lepiej się za bardzo na słońce nie wystawiać, bo ryzyko podrażnień.

bobusek

Posty: 17

 
Peeling u profesjonalistki najlepiej. Możesz też własny przynieść, u mnie akurat nie ma z tym większych problemów.

Lalka

Posty: 5

 
Widziałam recenzję peelingu https://e-naturalne.pl/pl/p/Peeling-AHA-30/1276, dziewczyna robiła sobie na kanale, ale nie mogę znaleźć odnośnika. Wynik właściwie natychmiastowy. Dokup sobie kosmetyki chroniące skórę przed promieniami słonecznymi. Najlepiej sobie peeling zrobić, jak nie musisz z domu wychodzić dłużej. U mnie trochę czerwona twarz, ale szybko przechodzi. Później, mam takie wrażenie, że znacznie lepiej kosmetyki się wchłaniają, szczególnie naturalne, bo innych nie używam :)

Fanatyk

Posty: 5

 
To faktycznie sprawdzony peeling. Wiele kosmetyczek poleca swoim klientkom. Jestem jedną z nich :) Tak naprawdę to nawet opaleniznę peeling potrafi podkreślić, a mało kto o tym w ogóle wie :)

Miki789

Posty: 4