Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture
Strona główna > Zdrowie oraz uroda > Ozdoby do włosów > shamballa kula cyrkonie online

shamballa kula cyrkonie online

shamballa kula cyrkonie online

Mam ambitny pomysł, żeby samodzielnie wykonać sobie bransoletkę. Będę do tego potrzebowała na pewno rzemienia i jakiś dodatków, gdzie takie fachowe rzeczy znajdę?

Fifeczek2

Posty: 16

 
Oo, ja to mam koleżankę, która zajmuje się produkcją biżuterii i też ją sprzedaje, i co jak co ale na brak zbytu nie narzeka. Podpytam ją skąd bierze materiały. Pzdr.

Balto

Posty: 24

 
Coś by się pewnie dało znaleźć na allegro, ale nie wiem czy lubisz tam kupować, bo ja tak średnio. Kiedyś się dałam nabrać na pozytywne opinie jednej firmy i od tego momentu już tam prawie nie zamawiam.

czertows

Posty: 35

 
Ja się noszę z zamiarem, żeby samej zacząć tworzyć swoje pomysły na biżuterię. O ile właśnie pomysły i projekty w głowie to mam, o tyle się boję, że nie będą potrafiła ich wprowadzić w życie. W sensie – mam poczucie, że brakuje mi takiego talentu manualnego...

Rodon22

Posty: 32

 
Nie wiem co CI tu podpowiedzieć, bo ja mam przeżycia z dostawcami niekoniecznie udane ;P Chętnie bym znalazła jakiś fajny i nie za drogi sklep, ale nie jest lekko. Brakuje takich miejsc.

Babeczka

Posty: 32

 
Ja to jeśli chodzi o biżuterię do ubóstwiam wręcz Svarowskiego, bardzo mi się podobają tego typu kryształki i mam ich mnóstwo, na każdą okazję ;]

Penio

Posty: 22

 
Ja to szukam białych pereł, bo mam kilka pomysłów jakby je fajnie wykorzystać przy naszyjniku. Jak już znajdę i skończę swoje dzieło to na pewno je wam tutaj pokażę ;-)

kikiriki2k

Posty: 25

 
Ostatnio odkryłam na fejsie fan page jednej dziewczyny, która taką piękną biżuterię produkuje sama, odręcznie, że po prostu ręce się składają do oklasków..muszę sobie koniecznie coś od niej kupić.

pzkpv

Posty: 24

 
Bardzo ładną biżuterię już gotową, jak też elementy do jej przygotowania można znaleźć w serwisie sklepu New Craft (www.newcraft.eu). Odkryłam ich przez przypadek jakoś pół roku temu i w zasadzie tylko stąd zamawiam. Kolczyki, bransoletki, broszki, naszyjniki – zaopatrzyłam się tutaj kompleksowo na przestrzeni tych kilku miesięcy :P Mąż nie jest z tego zadowolony do końca :P

Appell

Posty: 32

 
Ostatnio gdzieś mi się na jednym blogu z biżuterią nawinęły bardzo ładne kolczyki z perłami i chyba poproszę tę dziewczynę co to prowadzi, żeby mi zrobiła takie. Oryginalne i eleganckie, fajne. ;>

Bany07

Posty: 28