Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture
Strona główna > Zdrowie oraz uroda > Ozdoby do włosów > Pierścionki zaręczynowe

Pierścionki zaręczynowe

Pierścionki zaręczynowe

Sklep internetowy z obrączkami ślubnymi (ekskluzywnymi) mnie mocno interesuje. Proszę o wskazówki i dostęp do wartościowych działalności tego typu.

wigry00

Posty: 16

 
Wiem, że marka savicki.pl daje dożywotnią gwarancję na diamenty w biżuterii. Nie ma również problemu, aby stworzyć spersonalizowany grawer, za darmo. Jako mężczyzna u nich poradziłem sobie z doborem pierścionka i obrączki ślubnej. Obecna żona jest zachwycona jakością, koleżanki, rodzina również. Trafiłem w dziesiątkę, ale przyznam, że bardzo długo mi zajęło odnalezienie tej jakości jubilera. Najpopularniejsze marki rok do roku jakość raczej obniżają, więc trzeba szukać alternatyw. Tak to widzę.

stritt

Posty: 21

 
Złoto ogólnie najbardziej poleca się na zaręczynowy pierścionek, natomiast srebro dobrze pasuje pod obrączki, ewentualnie platyna.

alekBALD

Posty: 23

 
Koszt pierścionków z diamentem waha się w przedziale od 400/500 złotych do kilkudziesięciu tysięcy, ale to już bardziej cele inwestycyjne. Trzeba mieć mocno fachowe oko, aby rozpoznać jakość diamentu, a zatem w miarę tania pozycja też wchodzi w grę.

tigra32

Posty: 11

 
Centralnie wprowadzony diament + klasyczna obrączka. To działa zawsze. Klasyczny format. Nie da się popełnić błędu.

TomekK

Posty: 21

 
Cyrkonia to znacznie tańszy odpowiednik brylantu. Często takie zastąpienie ma dużą rację bytu, jeżeli nie masz szczególnie wielkiego budżetu. Cyrkonia to po prostu kamień syntetyczny spotykany w branży jubilerskiej. Często trudno się poznać, a przy dobrej jakości samej obrączki nikt nie będzie miał za złe :)

dzastinn

Posty: 26

 
Pamiętaj, że nie zawsze musisz stawiać na prawdziwy diament. Często lepiej zainwestować w oryginalny projekt pierścionka z cyrkoniami. Zaoszczędzisz na takim rozwiązaniu setki złotych, a na jakości raczej nie stracisz. Oczywiście wszystko zależy od podejścia.

Marioleczka

Posty: 11

 
Najlepsze sklepy jubilerskie to te, które posiadają gotowe kolekcje biżuterii i jednocześnie robią ją zgodnie z założeniami klienta – indywidualnie, z takimi samymi gwarancjami.

latynos44

Posty: 29

 
Bardzo ciekawa i modna konfiguracja to szmaragd i białe złoto. Praktycznie uniwersalne połączenie.

Black_Riot

Posty: 9

 
Przed zaręczynami kup kobiecie kilka zwykłych pierścionków, w prezencie, z byle jakiej okazji. Zobacz, które najchętniej nosi i jakie wzory preferuje. Mi takie podejście bardzo pomogło podczas wizyty u jubilera.

labuh

Posty: 11