Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

masaz w tarnowskich gorach, ktoś poleci ?

masaz w tarnowskich gorach, ktoś poleci ?

Jakie efekty przynosi masaz stop na slasku? Nigdy nie miałam okazji na niego iść, dlatego pytam Was, bo nie wiem czy warto. Przy okazji czy polecilibyście mi jakieś miejsce, do którego najlepiej się na niego udać?

krugerPL

Posty: 1

 
Od prawie roku regularnie chodzę na masaz stop w tarnowskich gorach. Jeśli również chcecie się na to zdecydować wejdźcie na stronę: http://www.grafzdrowie.pl, aby umówić się na dogodny dla Was termin.

Lupusx

Posty: 8

 
Jeżeli ktoś z Was czuje się źle to perfekcyjnym rozwiązaniem może być masaz w tarnowskich gorach. Jeżeli zostanie wykonany w odpowiedni sposób to powinien przynieść efekty w zasadzie natychmiast. Według mnie najlepiej jest chodzić na niego minimum dwa razy w miesiącu.

Boss

Posty: 8

 
Chcąc iść na masaz w tarnowskich gorach raczej nie polecam Wam na tym oszczędzać. Czasem naprawdę wystarczy dopłacić niewiele więcej i poziom będzie lepszy.

Lalka

Posty: 27

 
Jeśli pytasz ile kosztuje masaz w tarnowskich gorach to tak faktycznie trudno jest na to pytanie odpowiedzieć, bo cena uzależniona jest od sporo czynników. Przede wszystkim od jego rodzaju, długości oraz od tego w którym miejscu jest wykonywany. Na ogół jednakże jest to koszt w okolicach 100 pln i raczej nie będzie taniej.

alidos

Posty: 33

 
Według mnie masaz stop na slasku to najlepsze co może być – chodzę na niego dwa razy w miesiącu i muszę przyznać, iż nigdy nie czułam się lepiej. Od wielu lat mocno, praktycznie każdego dnia się stresowałam, a teraz stres ten jest o dużo mniejszy i lepiej się żyje.

Niciuśś98

Posty: 3

 
Moja znajoma regularnie chodzi na masaz stop w tarnowskich gorach i niesłychanie sobie chwali. Jeżeli chcecie to mogę polecić Wam naprawdę porządne miejsce. Odezwijcie się do mnie w wiadomości prywatnej to Wam je podam.

hertinho

Posty: 12