Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Fotele masujące

Fotele masujące

Cześć! Co myślicie o tak zwanych fotelach masujących? Ktoś miał okazję z takiego przyrządu skorzystać? Czy ma to sens, czy może zastąpić prawdziwy masaż? Ktoś, coś? Ewentualnie jakie modele foteli doradzacie, na co zwracać uwagę przy zakupie??

labuh 

Posty: 3

 
Bardzo jestem zadowolona z firmy Prohealth prohealth.pl. Przyjechali, wnieśli fotel, mogłam sobie skorzystać, sprawdzić jak się w nim czuję, nie było problemów, że zrezygnowałam z zakupu itp., nie czułam że jestem pod jakimś naciskiem czy presją. Akurat nie byłam wtedy za bardzo przy kasie, więc finalnie odpuściłam, ale niedawno temat wrócił i już nie darowałam sobie, zamówiłam ;-)

Michaś

Posty: 10

 
Ja bym na pewno nie kupowała fotelu od jakiś ludzi którzy po domach chodzą, namawiają na jakieś prezentacje, albo ulotki zostawiają tzw. zaproszenia na prezentacje. A niestety sporo osób się na takie cuda wianki nabiera, zwłaszcza starszych.

Gubomilaa

Posty: 12

 
Na pewno dobrym kryterium jeśli ktoś chce kupić fotel masujący jest cena. Jeśli fotel jest za tysiaka to raczej bym tutaj cudów jeśli chdozi o terapię nie oczekiwał.

edyta123

Posty: 15

 
Wiem że moja siostra chciała sobie kupić taki fotel masujący ale wyskoczyło jej sporo innych wydatków – choćby w związku z operacją szwagra i sobie odpuściła, ale podejrzewam że za jakiś czas znowu wróci do tego pomysłu.

kikiriki2k

Posty: 19

 
Przydałby się moim rodzicom fotel z funkcją masażu, oni są obydwoje po wypadkach, już ten układ ruchu mają nadszarpnięty, a dodatkowo też wiek robi swoje..

Oct714

Posty: 17