Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

blaty, jaka firma ?

blaty, jaka firma ?

Mamy zniszczony blat w kuchni i zastanawiam się czy go nie wymienić. Czy taki blat będzie drogi? Firma przyjedzie i weźmie wymiary czy będę musiał coś sam kombinować? Wolałbym mieć jednakże kompleksową usługę od firmy.

wieszdo87

Posty: 2

 
Nie pożądane byłoby kupować gotowych mebli, albowiem trudno je dopasować. Nie chodzi tylko o sam rozmiar, niemniej jednak również o kąty ścian. Niestety mało, kiedy jest równo, a taka firma wie jak sobie z tymi kłopotami prędko poradzić.

suderuss3

Posty: 2

 
Przykładowe meble na wymiar z Bydgoszczy można zobaczyć w firmie http://stolplyt-bydgoszcz.pl. Mają sporo projektów, dlatego każdy sobie coś dopasuje.

Gucio

Posty: 6

 
Meble może nie są tanie, ale z drugiej strony zamawia się je raz na wiele lat. Stawiamy wtedy na najwyższą, jakość bo wtedy takie meble nawet po latach wyglądają bardzo dobrze. Opłaca się do tego więcej dopłacić.

derums3

Posty: 20

 
Nie warto kupować gotowych mebli, bo trudno je dopasować. Nie chodzi tylko o sam rozmiar, ale również o kąty ścian. Niestety mało, kiedy jest równo, a taka firma wie jak sobie z tymi problemami szybko poradzić.

@marcelko

Posty: 23

 
Ofert jest dużo, bo firm powstało ostatnio bardzo dużo. Oczywiście trzeba sprawdzać czy naprawdę znają się na swojej pracy i dopiero można im powierzać tworzenie mebli.

wirwik

Posty: 4

 
Według mnie wymiana frontów meblowych to super pomysł. Meble same w sobie mam dobre, ale fronty już mają swoje lata, dlatego ich wymiana jest dobrym rozwiązaniem.

GGregbard

Posty: 16

 
Meble może nie są tanie, niemniej jednak z drugiej strony zamawia się je raz na sporo lat. Stawiamy wówczas na najwyższą, jakość albowiem wówczas takie meble nawet po latach wyglądają bardzo dobrze. Opłaca się do tego wiecej dopłacić.

wigry00

Posty: 6