Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

dobry doradca kredytowy

dobry doradca kredytowy

W jakim kierunku zmierza teraz rynek kredytowy waszym zdaniem i jakie macie ostatnio doświadczenia ze spłatą zobowiązań. Radzicie sobie?

Yewose

Posty: 1

 
Klient, bez doradcy to ma kiepską sytuację teraz. Ostatnio się przekonałem, kiedy poszedłem wstępnie porównać hipoteczny. Tragedia i jaką zdolność trzeba mieć. Dla mnie nieporozumienie w tym momencie.

Booss23

Posty: 7

 
Pomaga faktycznie i właśnie potrafi wyjaśnić, o co chodzi ze zdolnością, ze stopami procentowymi, podaje dobre narzędzia do optymalizacji. Jak jesteś początkujący na rynku kredytowym to rozmowa nic nie kosztuje.

asu204

Posty: 13

 
Przewidywaliśmy z mężem, że stopy procentowe podniosą, ale jeszcze nam się udało kupić nieruchomość z kredytu. Zaciągaliśmy przez https://piotrgrudniewski.pl, bo po prostu potrzebowaliśmy kogoś, kto przejrzy cały rynek w poszukiwaniu takich warunków, na które nas krótko mówiąc stać. No i się udało, dlatego życzę Tobie powodzenia.

Black_Riot

Posty: 19

 
No faktycznie niektóre banki coś kombinują z podwyższonym, źle liczonym WIBOREM, dlatego lepiej ogarnąć wszystko krok po kroku z doradcą, aż do ostatniej prostej moim zdaniem.

Francuzik3

Posty: 3

 
Ja tam wolę też bezpieczeństwo formalne przez doradce. Najczęściej taki specjalista znacznie lepiej orientuje się w strukturze wewnętrznej danego banku. Może nawet pracował kiedyś w jakimś i wie, co się sprawdzi, a co nie.

syrena88

Posty: 9

 
Mamy niestety beznadziejnego prezesa NBP. Belka do tej pory był najlepszy, a ten wprowadza chaos i to jeszcze w takich czasach. Trzymajcie się.

Zdzichu

Posty: 10