Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

szukam dobrek kancelarii prawnej

szukam dobrek kancelarii prawnej

Polecacie w Warszawie jakiegoś adwokata czy kancelarię, która zajmuje się obsługą przedsiębiorców i warto będzie z nimi nawiązać współpracę? Potrzebuje kogoś kto będzie odpowiadał kompleksowo za obsługę mojej firmy od strony prawnej, ewentualnie pomoże w przeprowadzeniu działań związanych ze zmianą formuły prawnej, w ramach której firma funkcjonuje. Jeśli możecie coś pod tym kątem polecić to dajcie znać.

Marioleczka

Posty: 2

 
Akurat w mojej ocenie pomoc prawna w firmie jest uzależniona też od rodzaju działalności, formy prawnej więc tutaj to kwestia indywidualnej decyzji czy będzie się wybierało pomoc jednorazową, stałą współpracę z prawnikami czy może opcję zatrudnienia prawników do firmy na stałę. To zawsze taka kwestia, którą przedsiębiorca musi sam rozważyć.

Klarka34

Posty: 20

 
Jeśli tylko znajdziesz dobrą i zaangażowaną kancelarię to taka zewnętrzna obsługa może się okazać lepsza niż na stałe zatrudnianie prawnika. Nie zawsze też wiadomo jak to dokładnie będzie wyglądało jeśli chodzi o ilość pracy, którą będzie prawnik wykonywał więc taka zewnętrzna obsługa będzie opłacana nie stała pensją, ale właśnie w ramach usług, które wykonają. Więc od strony praktycznej będzie to najkorzystniejsze.

michał

Posty: 14

 
To czy tworzyć dział prawny czy mieć kancelarię do obsługi zewnętrzną w ramach outsourcingu to właściwie kwestia indywidualnej decyzji w zależności od tego z jakimi problemami konkretna firma będzie się zmagała. Warto sobie to indywidualnie rozważyć i wybrać takie opcje, które w danej firmie sprawdzą się najlepiej. Istotną kwestią będzie też doświadczenie prawników w takich sprawach.

Worms

Posty: 5

 
Akurat jeśli chodzi o obsługę przedsiębiorców to doświadczenie może mieć istotne znaczenie i warto brać to pod uwagę. Dobrze będzie mieć kancelarię, która zapewni indywidualną obsługę, będzie w profesjonalny sposób podchodziła do tego czego przedsiębiorcy oczekują. Więc na pewno taką kwestię warto będzie mieć na uwadze jak będziesz wybierał kogoś kto będzie odpowiadał w firmie za obsługę prawną.

asiaz@clubpr.pl toolip

Posty: 14

 
Zdecydowanie jeśli pod kątem pomocy prawnej dla firm to polecam ofertę przygotowaną przez kancelarię Jarosława Kamińskiego. Kompleksowa obsługa prawna dla firm, wszystkie działania związane z prawnymi aspektami są po ich stronie. Jak dla mnie bardzo duża wygoda, bo tak naprawdę kompletnie nie musisz się sam zajmować tymi kwestiami, odpowiada za to kancelaria, która zagwarantuje profesjonalna obsługę.

Black_Riot

Posty: 4

 
Akurat doświadczenie w zakresie obsługi przedsiębiorców może mieć znaczenie trzeba bowiem liczyć się z tym, że to specyficzna formuła, w której prawnicy niekiedy muszą bardzo szybko reagować na różne wydarzenia. Dlatego akurat w tym zakresie doświadczenie będzie miało spore znaczenie, warto brać ta kwestię pod uwagę.

namok

Posty: 5

 
Jeśli szukasz prawników do obsługi to warto moim zdaniem zatrudnić kancelarię w ramach outsourcingu usług. Te możliwości jakie obecnie się pojawiają dają okazję do tego, by mieć prawnika z doświadczeniem, który zajmie się sprawami firmy, a jednocześnie nie będzie trzeba tworzyć dla prawników dodatkowego etatu. Spore doświadczenie będzie tutaj niezwykle cenne więc warto wybierać prawników, którzy skupiają się na obsłudze firm.

nighthaze

Posty: 5

 
Wydaje mi się, że to doświadczenie po stronie prawników może mieć faktycznie spore znaczenie i warto będzie szukać kogoś kto będzie w stanie dobrze poprowadzić sprawy przedsiębiorstwa. Możliwości jest sporo, szczególnie że niektóre kancelarie skupiają się właśnie na działalności związanej ze sprawami dotyczącymi przedsiębiorców.

Damiano

Posty: 29

 
Oferta pomocy prawnej dla firm to jak mnie się wydaje przede wszystkim kwestia indywidualnej decyzji, trzeba umieć nawiązać współpracę z taką kancelarią, która będzie się specjalizować w obsłudze przedsiębiorców. To jednak specyficzna gałąź, dlatego też adwokaci, którzy się w tym specjalizują czasami są w stanie zafunkcjonować na wyższym poziomie w trakcie współpracy.

Antekkk

Posty: 3