Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture
Strona główna > Rozrywka dla każdego > Imprezy > Festiwal z muzyką alternatywną

Festiwal z muzyką alternatywną

Festiwal z muzyką alternatywną

Witajcie, mam pytanko odnośnie koncertów, które będą jeszcze organizowane w Trójmieście przed końcem sezonu urlopowego. Wiecie o jakiś imprezach?

Fkiur5

Posty: 22

 
W tym roku to miałem wakacje udane, zaliczyłem wszystkie największe festiwale jakie miałem w planach, a teraz już zjechałem do domu i już sobie odpuszczam koncerty. Trzeba trochę pobyć na miejscu ;))

JAN-ERR

Posty: 22

 
Mam nadzieję, że uda się wziąć wolne i pojadę na Soundrive do Gdańska w tym roku. Impreza zapowiada się przednio. Są to 3 dni alternatywnego grania w najlepszym wydaniu;> Dodatkowym atutem jest miejsce koncertów, czyli klub B90 słynący z najlepszego nagłośnienia w PL ;> Oj będzie dobrze!! ;D Polecam ich fejsa – www.facebook.com/SoundriveFest?ref=hl, można sprawdzić sobie line-up.

pawelbin

Posty: 28

 
Pojęcia nie mam gdzie jeszcze teraz będą jakieś fajne festiwale organizowane. W sumie sezon wakacyjny już się chyli ku końcowi, więc pewnie nie będzie za dużo takich imprez.

DobreSlowo

Posty: 31

 
Cześć. Dawno nie byłem na takim prawdziwym kilkudniowym festiwalu..A z chęcią bym się wybrał na tego typu imprezę. Szkoda tylko, że czasu brakuje na wszystko. Takie życie.

Rodon22

Posty: 32

 
Ostatnio się dowiedziałem, że u mnie we Władku, ma być jakiś festiwal w przyszłym roku zrobiony właśnie z muzyką alternatywną w roli głównej. Ciekawie. Tak się zastanawiam co z tych planów wyjdzie...:P

Cloperflake

Posty: 18

 
Mam znajomego, który całe wakacje spędził jeżdżąc po różnych festiwalach, więc on powinien wiedzieć co nieco na ten temat:) Podpytam go o fajne imprezy i dam znać!

Wariat

Posty: 38

 
Byłem chyba dwa lata temu na Soundrive i miło wspominam. Dużo, dobrej alternatywy, tanie bilety, sprawna organizacja – tak to zapamiętałem ;-)

stanhold43

Posty: 27