Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture
Strona główna > Rozrywka dla każdego > Imprezy > Imprezy dla firm w Zalewie Zegrzyńskim, kogo polecicie ?

Imprezy dla firm w Zalewie Zegrzyńskim, kogo polecicie ?

Imprezy dla firm w Zalewie Zegrzyńskim, kogo polecicie ?

Szukam ofert imprez dla firm na Mazurach. Z góry dziękuję za pomoc. Jeżeli już uczestniczyliście w takiej imprezie, podzielcie się wrażeniami, co najlepiej wybrać, co jest najniezwyklej atrakcyjne?

SABUR

Posty: 11

 
Raz byliśmy na takim wyjeździe integracyjnym w Warszawie. Było bardzo miło, wypad trwał dwa dni, panowie pojeździli sobie na quadach, panie popływały na skuterach wodnych. Polecam korzystać, jak można :)

propek1

Posty: 14

 
W obliczu potrzeb, jakie teraz są w firmach to świetny pomysł. Więc jak najbardziej warto z takich propozycji korzystać. Ogólnie polecam atrakcje w Zegrzu, duży wybór ma ta agencja. Koszta w miarę.

omen100

Posty: 28

 
My korzystaliśmy z wyjazdu zorganizowanego poprzez tę firmę http://adrenalinaclub.pl/project/charlie-and-friends/. Polecam, albowiem okazała się być chyba jedną z lepszych agencji, a jeśli chodzi o atrakcje w Warszawie to rzeczywiście jest ok.

marcinek

Posty: 13

 
W obliczu potrzeb, które teraz są w firmach to świetny pomysł. Więc jak najniezwyklej pożądane byłoby z takich propozycji korzystać. Generalnie polecam atrakcje w Zegrzu, znaczny wybór ma ta agencja. Koszta w miarę.

matek562

Posty: 14

 
Raz byliśmy na takim wyjeździe integracyjnym w Warszawie. Było niezmiernie miło, wypad trwał dwa dni, panowie pojeździli sobie na quadach, panie popływały na skuterach wodnych. Polecam korzystać, jak można :)

Acclaim

Posty: 21

 
Już dawno myślałem o czymś takim dla swoich pracowników. W tym roku koniecznie muszę zdecydować się na taki wyjazd integracyjny w Warszawie. Zobaczymy co dobrego wniesie do naszej firmy.

czertows

Posty: 35