Forum na czasie i o wszystkim

obsługa wesele

Strona główna > Rozrywka dla każdego > Imprezy > obsługa wesele

obsługa wesele

20.06.2017 00:30:15 

Szukam zespołu muzycznego do grania na przyjęciu weselnym. Możecie kogoś zaufanego polecić? Zależy mi na zróżnicowanym repertuarze, żeby młodzi znaleźli coś dla siebie, ale żeby też starsi goście mogli sobie potańczyć. Jeśli kojarzycie dobre ekipy to będę wdzięczny za info!

20.06.2017 22:40:01 

Nawet nie wiem ile teraz trzeba zapłacić za muzykę na weselu. Z tego co ja pamiętam, to myśmy za zespół 4 osobowy wydali coś koło 3 tysięcy także sporo. To był jeden z większych wydatków jaki ponieśliśmy, fotograf i kamera już tak dużo nie kosztowały.

21.06.2017 18:51:24 

Podpowiadałabym panów didżejów ze strony weselegram.pl. Oni są z Krakowa, ale do nas jechali aż pod Kielce i nie było z tym problemu. Można zamówić ich na parę godzin, albo na całą noc i poranek. Mają różne pakiety usług, są bardziej rozbudowane i skromniejsze. Myśmy brali taki zupełnie podstawowy i się sprawdziło. Wesele mieliśmy raczej kameralne, co do kosztów to dużo nam taka obsługa muzyczna nie wyszła, bo niewiele ponad tysiaka zapłaciliśmy. A wiem, że ludzie potrafią po 3-4 i więcej płacić za takie weselne granie.

22.06.2017 07:09:25 

U nas to już była pierwsza kłótnia małżeńska o to kto nam zagra na weselu :) ja chciałam zespół grający na żywo, a narzeczony didżeja. Pertraktacje trwają, nikt nie chce ustąpić jak na razie, ale myślę, że w końcu się dogadamy...głupio by było odwołać wesele z takiego powodu ;)

23.06.2017 22:50:25 

Mi się wesele nie szykuje, ale moja kuzynka mnie zaprasza do siebie na sierpień. Z tego co mówiła to mają mieć didżeja i w sumie ciekawe jak to wyjdzie. Akurat na weselu z didżejem to się jeszcze nigdy nie bawiłam. Na 100 dniówce mieliśmy gościa za konsoletą za to i było całkiem okej.

24.06.2017 22:26:40 

Rzadko się zdarza, żebym był na weselu i żeby człowiek z zespołu muzycznego dobrze czuł klimat. Do takiej obsługi, kontaktu z ludźmi to trzeba mieć talent albo chociażby jakieś predyspozycje a mało osób takie sympatyczne i otwarte nastawienie ma. Najbardziej żenujące dla mnie to są często te zabawy oczepinowe...często totalnie pozbawione dobrego smaku.

25.06.2017 09:37:25 

Z fotografa, z kamerzysty to jeszcze można zrezygnować przy weselu żeby trochę zmniejszyć koszty ale już z muzyki to ciężko byłoby zrezygnować. Ja akurat miałem to szczęście że mój braciszek ma swój zespół to nam za darmo całe przyjęcie obsłużyli – to był ich prezent dla nas.

Ostatnio dodane posty

Imprezy można planować wszędzie. Najistotniejsze jest to, kto się na nich znajdzie. Atmosfera to nie tylko sala, niemniej jednak również ludzie i nie można o tym zapominać. Organizowaliśmy już wiele imprez i było naprawdę bardzo różnie, bo ludzie na nieszczęście nie dopisali.

My organizowaliśmy urodziny w Warszawie dla znajomej. Klub miał dwanaście ekranów LCD, a do tego projektor. Był pokój VIP i Ultra VIP. Super było i dziewczyna do dzisiaj o tym wspomina. Koszty wcale nie były takie wysokie, jeśli bierzemy pod uwagę to, co w zamian otrzymaliśmy. Polecam taką organizację innym.

Widziałem gdzieś firmę, która zajmuje się organizacją imprez okolicznościowych w Warszawie i mieli jakieś super miejsce. To był klub z super nagłośnieniem i w ogóle takim wyjątkowym klimatem, dlatego chętnie sam był sobie tam poszedł zaszaleć.

© Copyright Forumnaczasie.net.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone - Polityka Prywatności

Partnerzy: Partner.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies. Więcej o plikach cookies oraz naszej polityce prywatności.