Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture
Strona główna > Rozrywka dla każdego > Imprezy > obsługa wesele

obsługa wesele

obsługa wesele

Szukam zespołu muzycznego do grania na przyjęciu weselnym. Możecie kogoś zaufanego polecić? Zależy mi na zróżnicowanym repertuarze, żeby młodzi znaleźli coś dla siebie, ale żeby też starsi goście mogli sobie potańczyć. Jeśli kojarzycie dobre ekipy to będę wdzięczny za info!

mala5mi

Posty: 11

 
Nawet nie wiem ile teraz trzeba zapłacić za muzykę na weselu. Z tego co ja pamiętam, to myśmy za zespół 4 osobowy wydali coś koło 3 tysięcy także sporo. To był jeden z większych wydatków jaki ponieśliśmy, fotograf i kamera już tak dużo nie kosztowały.

donbagino

Posty: 29

 
Podpowiadałabym panów didżejów ze strony weselegram.pl. Oni są z Krakowa, ale do nas jechali aż pod Kielce i nie było z tym problemu. Można zamówić ich na parę godzin, albo na całą noc i poranek. Mają różne pakiety usług, są bardziej rozbudowane i skromniejsze. Myśmy brali taki zupełnie podstawowy i się sprawdziło. Wesele mieliśmy raczej kameralne, co do kosztów to dużo nam taka obsługa muzyczna nie wyszła, bo niewiele ponad tysiaka zapłaciliśmy. A wiem, że ludzie potrafią po 3-4 i więcej płacić za takie weselne granie.

Posty: 14

 
U nas to już była pierwsza kłótnia małżeńska o to kto nam zagra na weselu :) ja chciałam zespół grający na żywo, a narzeczony didżeja. Pertraktacje trwają, nikt nie chce ustąpić jak na razie, ale myślę, że w końcu się dogadamy...głupio by było odwołać wesele z takiego powodu ;)

@_yyy111

Posty: 16

 
Mi się wesele nie szykuje, ale moja kuzynka mnie zaprasza do siebie na sierpień. Z tego co mówiła to mają mieć didżeja i w sumie ciekawe jak to wyjdzie. Akurat na weselu z didżejem to się jeszcze nigdy nie bawiłam. Na 100 dniówce mieliśmy gościa za konsoletą za to i było całkiem okej.

pawel253

Posty: 13

 
Rzadko się zdarza, żebym był na weselu i żeby człowiek z zespołu muzycznego dobrze czuł klimat. Do takiej obsługi, kontaktu z ludźmi to trzeba mieć talent albo chociażby jakieś predyspozycje a mało osób takie sympatyczne i otwarte nastawienie ma. Najbardziej żenujące dla mnie to są często te zabawy oczepinowe...często totalnie pozbawione dobrego smaku.

TomekK

Posty: 18

 
Z fotografa, z kamerzysty to jeszcze można zrezygnować przy weselu żeby trochę zmniejszyć koszty ale już z muzyki to ciężko byłoby zrezygnować. Ja akurat miałem to szczęście że mój braciszek ma swój zespół to nam za darmo całe przyjęcie obsłużyli – to był ich prezent dla nas.

duszter

Posty: 19