Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture
Strona główna > Rozrywka dla każdego > Imprezy > Bar bilardowy

Bar bilardowy

Bar bilardowy

Szukam dobrego klubu do organizacji imprezy firmowej, może ktoś podpowiedzieć jakieś miejsce? Najlepiej jakby to był Służew lub bliskie okolice, biuro mamy koło Galerii Mokotów.

Posty: 12

 
Powiem, że powstało ostatnio trochę takich bardziej eleganckich klubów z bilardem w mieście. Jeszcze jakiś czas temu było posucha w tej branży, ale widać, że się temat rozwija w Warszawie, nie brakuje chętnych do gry.

Mr Boks

Posty: 15

 
Z chęcią bym sam trochę podreperował swój warsztat gry. Jakoś sobie radzę, z kumplami zazwyczaj wygrywam, ale nie są to jakieś wyżyny.

Penio

Posty: 19

 
Jeśli chodzi o szkolenia bilardowe to polecam House of Pool (houseofpool.pl). Można się tutaj wyszkolić pod fachowym okiem prawdziwych mistrzów tej dyscypliny. Sam klub został założony przez czołowych polskich zawodników.

ernest00

Posty: 10

 
Jeśli chodzi o Warszawskie kluby bilardowe to się słabo orientuję. Ostatnio więcej czasu spędzam w Krk i tam rzeczywiście w ostatnim czasie kilka wartych uwagi miejscówek tego typu otworzyli.

clhseba

Posty: 34

 
Wiem, że będą otwierać na Krakowskim Przedmieściu za jakiś czas nowoczesny klub bilardowy, ale co do konkretów to jeszcze za dużo nie wiadomo. W każdym razie nie mogę się doczekać, bo brakuje takiego miejsca na mapie miasta moim zdaniem.

Azazel412

Posty: 18

 
W Warszawie to na pewno można jakiś dobry klub znaleźć, ale gorzej wygląda sytuacja w innych miastach w Polsce, zwłaszcza w tych mniejszych...

strom

Posty: 26

 
Takich klimatycznych miejsc z bilardem, ale z prawdziwego zdarzenia, to zbyt dużo w Wawie nie ma. Raczej w klubach bilard jest traktowany po macoszemu, jako taki dodatek do oferty, a nie główna usługa.

edyta123

Posty: 16