Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture
Strona główna > Rozrywka dla każdego > Imprezy > Sonique w Polsce, polecacie ?

Sonique w Polsce, polecacie ?

Sonique w Polsce, polecacie ?

Hej, szukam jakiejś strony, gdzie można śledzić trasę koncertową i info o Sonique. Bardzo zależy mi jechać na jej koncert, niekoniecznie musi być w Polsce. Jak będziecie coś wiedzieć, to chetnie skorzystam.

Pozdrawiam.

Ticket2Hell

Posty: 16

 
Dzisiaj nadal można weselić się, że słynna Sonique planuje koncerty. Swoich fanów nie zostawia. Takich kobiet jak ona to po prostu nie ma. Poczytajcie sobie dokładnie w internecie informacji o niej. Kobieta, która do sukcesu doszła sama, a jej talent jest duży. Aha Sonique lubi koncertować w Polsce.

Jacuś

Posty: 27

 
Dla mnie to po prostu jest kobieta, której nie ma równych. To, co potrafi zrobić na koncercie Sonique ze swoją publicznością to po prostu szok. Nie widziałam lepszych koncertów od tych, jakie proponuje nam ta właśnie piosenkarka i didżejka w jednym. Ciekawe czy palnuje koncert u nas. Fani czekają, więc zawsze jest szansa.

bobusek

Posty: 18

 
Sonique nie da się nie kochać. Napawa człowieka pozytywnymi fluidami. Jak się jej słucha to człowiekowi chce się żyć. Też tak macie. Należałoby pooglądać sobie, jak można bawić się na jej koncertach. Osobiście niezwykle chciałabym mieć okazję na takie imprezowanie.

Strzała

Posty: 19

 
Nic nie wiem na temat koncertu Sonique w Polsce. Jak coś będziecie wiedzieli, to szybko napiszcie. Będę wracała na forum z nadzieją. Pozdrawiam serdecznie.

labuh

Posty: 15

 
Ja znalazłam taką stronę z trasą koncertową Sonique http://www.sonique.pl i nie tylko. Jest aktualizowana i rzetelna. Także jak ma być w Polsce to tu z pewnością będzie informacja i możliwość zakupu biletów. Oj fajnie by było, gdyby do nas przyjechała.

mniszek55

Posty: 21

 
Zakochany jestem w tym co na koncertach robi Sonique. Dawno jej nie oglądałem, ostatnio trafiłem na stronkę w necie i oniemiałem z wrażenia. Tak, jest najlepsza i poza tym piękna kobieta. Na takie imprezy to można chodzić.

Abyss

Posty: 31

 
Ciągle śledzę poczynania kochanej Sonique. Widać, że stale się rozwija i ma coraz większe grono zaprzyjaźnionych fanów. Mam do niej wielki szacunek, bo bardzo dużo dobrego zrobiła dla sceny klubowej. To dzięki niej dziś muzyka klubowa może cieszyć się uznaniem. Zapoczątkowała to, co dzieje się dalej. Kocham ją.

namok

Posty: 19