Forum na czasie i o wszystkim

Agencja eventowa śląsk, gdzie ??

Strona główna > Rozrywka dla każdego > Imprezy > Agencja eventowa śląsk, gdzie ??

Agencja eventowa śląsk, gdzie ??

12.11.2015 00:10:18 

Witam. Pilnie szukam agencji eventowej z ciekawymi pomysłami na imprezę pracowniczą ze śląska. Z góry niezmiernie wam dziękuję, najlepiej naturalnie żeby była przez was sprawdzoną agencją.

12.11.2015 00:48:39 

Uważam, że bardzo ciekawa idea takie pokazy akrobatyczne. Zresztą sama artystka jest utalentowana i nigdy wcześniej nie spotkałem się z takimi oryginalnymi pokazami. Dobry pomysł na imprezę pracowniczą.

13.11.2015 14:44:34 

Aha to chodzi o o ten pokaz w wodzie mam talent. Teraz rozumiem dlaczego u was takie rozemocjonowanie tematem. Niczego sobie, samemu mi się podobało. Fajnie, że można zobaczyć tę panią na żywo. Na imprezę plenerową jak znalazł takie show. Bardzo fajnie.

14.11.2015 16:56:47 

Polecam tę agencję http://www.annafilipowska.com a dokładnie świetne pokazy sceniczne na imprezach plenerowych. To super artystka, mogliśmy ją oglądać w programie mam talent. Zobaczcie sobie na stronie internetowej o kogo chodzi, z pewnością wam się spodoba. Na taką imprezę to aż się chce iść:)

15.11.2015 15:50:10 

Sam zastanawiałem się nad imprezami plenerowymi i takim właśnie wyborem dla swojej firmy. Wiem jednak, że takie rzeczy sporo kosztują. I raczej jak na razie nie będzie mnie stać na taką pomyślność. Ale w przyszłości, bo dopiero zaczynam z całą pewnością będę na czymś takim bazował, bo rzeczywiście takie imprezy zbliżają pracowników itd.

16.11.2015 10:11:54 

Widziałam na stronie, że proponują pokazy cyrkowe. Sama nie wiem, czym przypadkiem nie skuszę się akurat na taki wybór. Swoją drogą artystka jest znana i lubiana, więc wyjść może całkiem atrakcyjnie.

17.11.2015 19:34:30 

O tej grupie akrobatycznej mam samo dobre zdanie, bo akurat miałam okazję uczestniczyć w kilku ich pokazach. Zawsze jest wszystko dopięte na ostatni guzik i się podoba. A o to wszystkim chodzi:)

18.11.2015 06:37:07 

Jeżeli polecacie to skorzystam. Wolę zamówić takie pokazy cyrkowe wiedząc, iż to coś pewnego i nie będzie rozczarowania. Pamiętam panią z mam talent, więc na pewno będzie ok:) dzięki za info.

08.01.2016 07:42:07 

Osobiście bardzo dobrze się bawiłem z kolegami. To była jedyna w swoim rodzaju impreza firmowa, jaką niesłychanie miło wspominam i chętnie uczestniczyłbym w drugiej takiej. Taki talent robi wrażenie na człowieku, głównie, iż można obejrzeć show na żywo. Nigdy nie przypuszczałem, iż będzie podobać się pokaz akrobatów.

Ostatnio dodane posty

Imprezy można planować wszędzie. Najistotniejsze jest to, kto się na nich znajdzie. Atmosfera to nie tylko sala, niemniej jednak również ludzie i nie można o tym zapominać. Organizowaliśmy już wiele imprez i było naprawdę bardzo różnie, bo ludzie na nieszczęście nie dopisali.

My organizowaliśmy urodziny w Warszawie dla znajomej. Klub miał dwanaście ekranów LCD, a do tego projektor. Był pokój VIP i Ultra VIP. Super było i dziewczyna do dzisiaj o tym wspomina. Koszty wcale nie były takie wysokie, jeśli bierzemy pod uwagę to, co w zamian otrzymaliśmy. Polecam taką organizację innym.

Widziałem gdzieś firmę, która zajmuje się organizacją imprez okolicznościowych w Warszawie i mieli jakieś super miejsce. To był klub z super nagłośnieniem i w ogóle takim wyjątkowym klimatem, dlatego chętnie sam był sobie tam poszedł zaszaleć.

© Copyright Forumnaczasie.net.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone - Polityka Prywatności

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies. Więcej o plikach cookies oraz naszej polityce prywatności.