Forum na czasie i o wszystkim

Sandra w Polsce, gdzie ?

Strona główna > Rozrywka dla każdego > Imprezy > Sandra w Polsce, gdzie ?

Sandra w Polsce, gdzie ?

17.08.2015 00:10:11 

Witam was gorąco. Czy słyszeliście może, czy będzie Sandra u nas w Polsce w to lato. Fajnie byłoby iść na jej koncert. Piszcie, jak coś wiecie, pozdrawiam.

17.08.2015 08:09:12 

Tutaj można odszukać najświeższe informacje o koncertach Sandry http://www.sandra-music.pl. Jest tu jej biografia. To jest strona jej impresariatu muzycznego w Polsce . Można się z nimi skontaktować i zarezerwować jakiś termin koncertów z tego co wiem. Pożądane byłoby próbować.

18.08.2015 23:55:10 

Sandra śpiewała od dziecka. Nie wypowiada się jednak pozytywnie o dzisiejszych programach, które wyłaniają dziecięce gwiazdy przychylnie, sama w takim konkursie brała kiedyś udział. Dziwne:(

19.08.2015 11:51:35 

Niezwykle mnie raduje fakt, iż Sandra dalej idzie drogą kariery. Kiedyś śledziłam jej wszystkie koncerty i niezmiernie mi imponowała. Dzisiaj nie jestem na bieżąco, ale wiem, iż koncertuje wciąż po całym świecie.

20.08.2015 12:26:39 

Ja zawsze lubiłam jak śpiewa Sandra. Fajnie, że dalej to robi dla nas, fanów z tamtych ekstra lat, gdzie muzyka była całkiem inna niż jest teraz. Pozdrawiam.

21.08.2015 17:17:03 

Ja zawsze lubiłam jak śpiewa Sandra. Fajnie, iż dalej to robi dla nas, fanów z tamtych ekstra lat, gdzie muzyka była całkiem inna niż jest teraz. Pozdrawiam.

Ostatnio dodane posty

Imprezy można planować wszędzie. Najistotniejsze jest to, kto się na nich znajdzie. Atmosfera to nie tylko sala, niemniej jednak również ludzie i nie można o tym zapominać. Organizowaliśmy już wiele imprez i było naprawdę bardzo różnie, bo ludzie na nieszczęście nie dopisali.

My organizowaliśmy urodziny w Warszawie dla znajomej. Klub miał dwanaście ekranów LCD, a do tego projektor. Był pokój VIP i Ultra VIP. Super było i dziewczyna do dzisiaj o tym wspomina. Koszty wcale nie były takie wysokie, jeśli bierzemy pod uwagę to, co w zamian otrzymaliśmy. Polecam taką organizację innym.

Widziałem gdzieś firmę, która zajmuje się organizacją imprez okolicznościowych w Warszawie i mieli jakieś super miejsce. To był klub z super nagłośnieniem i w ogóle takim wyjątkowym klimatem, dlatego chętnie sam był sobie tam poszedł zaszaleć.

© Copyright Forumnaczasie.net.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone - Polityka Prywatności

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies. Więcej o plikach cookies oraz naszej polityce prywatności.