Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture
Strona główna > Rozrywka dla każdego > Imprezy > Kate Ryan w Polsce, szukam ?

Kate Ryan w Polsce, szukam ?

Kate Ryan w Polsce, szukam ?

Witam.

Chcę Was spytać o koncert Kate Ryan w Polsce. Czy gdzieś jeszcze można zdobyć bilety? Ogromnie cieszę się, że tak fajna piosenkarka koncertuje u nas. Oglądałam ją zawsze w telewizji na koncertach, czas by pobawić się live. Jak znacie jakąś konkretną stronę, to dajcie znać.

Z góry niezmiernie Wam dziękuję.

Czarek56

Posty: 9

 
Fajnie, że Kate Ryan będzie w Polsce w tym roku. Zawsze podobało mi się to jak śpiewa i jej styl. U mnie ma wielki szacunek, bo to gwiazda bez skandali. Takich jest niestety coraz mniej. Pozdrawiam wszystkich fanów i fanki Kate.

Rimano

Posty: 27

 
Nie ukrywam, iż naprawdę wokół Kate Ryan nie ma skandali. Cichutka, pokorna, niemniej jednak to może tylko złudzenie. Nigdy nie słyszałam o jakichś aferach. A wy? Fajnie, iż będzie jej koncert u nas w kraju. Niesłychanie jestem zadowolona, iż wiecznie nagrywa płyty i jeździ z koncertami. Takie show to można oglądać.

donbagino

Posty: 29

 
Na tej stronce macie wszystkie informacje o Kate Ryan wraz z koncertami jakie mają być http://www.kate-ryan.pl.

Też chyba można dokonać tam zakupu biletów.

Yuri20

Posty: 23

 
Hej, ja też jadę na koncert Kate Ryan. Nie mogę się doczekać. Mam już bilety. Jeszcze są do kupienia. Polecam gorąco jej koncerty. Byłam już na kilku i nie zwiodłam się.

Darjusa

Posty: 14

 
Dosyć, że jest piękna to dodatkowo utalentowana. Takich piosenkarek jak Kate Ryan to można słuchać i pobawić się przy jej muzyce na dyskotece. Już jako dziecko Kate występowała na scenie. Takie rzeczy to już na pierwszy rzut oka widać, że ktoś tworzy z pasją dla ludzi, ja ją podziwiam.

rulsellarly

Posty: 25