Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture
Strona główna > Rozrywka dla każdego > Imprezy > Fancy w Polsce, poszukuję ?

Fancy w Polsce, poszukuję ?

Fancy w Polsce, poszukuję ?

Hej, mam ochotę na jakiś koncert powrót do korzeni, oczywiście moich. Gdzieś czytałem, że podobno Fancy dalej działa. Ma już trochę lat, co mnie zdziwiło, ale być może. Zawsze był w dobrej formie.

gruszk45

Posty: 8

 
Tutaj jest strona, na której można znaleźć najświeższe info o Fancy http://www.fancy.info.pl. Jak ma być jakiś jego koncert to tutaj podają. Zresztą fajne rzeczy tam piszą.

johncena67

Posty: 11

 
No tak Fancy urodził się w 1946 roku. To już ma swój wiek, jak to się mówi. Niemniej jednak muzyka i koncerty go odmładzają. Tak jest, jak ktoś ma pasję to wciąż czuje się młody. Może to i dobry przykład dla nas wszystkich.

Klarka34

Posty: 19

 
Nie wiedziałam, że Fancy daje jeszcze udziela się na koncercie. Nie siedzę na bieżąco w temacie, ale wiele gwiazd z lat 80-tych ciągnie swoją sceniczną karierę. Natomiast Fancy zaczynał jak nie był już taki młody, miał chyba ponad 40 lat, nie urażając bez wątpienia 40-latków.

23-Obert

Posty: 20

 
Ten gość zasługuje na wielkie słowa uznania. Fancy był nie raz w Polsce i zawsze miał pełną publikę. U nas ma dużo swoich fanów.

Marioleczka

Posty: 17

 
Nic nie słyszałem o koncercie Fancy, a sam bym się wybrał. To były czasy kiedy nagrywał pierwsze płyty. Kiedyś wszyscy go słuchali. Dzisiaj jeżeli dalej koncertuje pewnie ma ogromną publiczność. Wejdę na tę stronę i sprawdzę, czy ma jakieś plany odnośnie Polski.

Rico

Posty: 20

 
Nie wiedziałam, że Fancy daje jeszcze udziela się na koncercie. Nie siedzę na bieżąco w temacie, ale sporo gwiazd z lat 80-tych ciągnie swoją sceniczną karierę. Ale Fancy zaczynał jak nie był już taki młody, miał chyba ponad 40 lat, nie urażając oczywiście 40-latków.

Kuniarz

Posty: 11