Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture
Strona główna > Rozrywka dla każdego > Imprezy > Alphaville w Polsce, gdzie ?

Alphaville w Polsce, gdzie ?

Alphaville w Polsce, gdzie ?

Witam gorąco i od razu spytam o koncert Alphaville w Polsce. Wiem, że mają być dwa w tym roku. Nie wiem gdzie i kiedy. Chodzi mi też o kupienie uprzednio biletów. Wiem, że jeden koncert ma być w czerwcu. Napiszcie jak coś wiecie. Dzięki.

OO_PP

Posty: 14

 
Tak właśnie myślałem, że będzie tyle pytań o koncert Alphaville.

Kochani tu macie link do strony, gdzie można kupić bilety i dowiedzieć się wszystkiego co i kiedy http://www.alphaville.com.pl. Pomimo, że już nie razem z Lloydem, jest dobrze i nadal romantycznie.

Mniszek

Posty: 19

 
Nigdy nie widziałam na żywo Alphaville. W tym roku będę mieć okazję, bowiem będzie koncert tak jak piszecie. Kiedyś słuchałam tylko ich, niemniej jednak to naturalnie było dawno. Wciąż mam sentyment do tego zespołu. Nie jest już w tym samym składzie, niemniej jednak mnie to nie przeszkadza. Liczy się to, że jest Marian Gold.

Puni3k

Posty: 27

 
Mój kochany idol Marian Gold wciąż dla nas śpiewa, niezwykle się z tego weselę i śledzę wszystkie informacje o nim, co teraz robi. Jak będzie koncert Alphaville na andrzejki w listopadzie to pojadę. Słyszałam, iż ma być. Pozdrawiam wszystkich rockowo. Trzymajmy się nadal razem.

Kleooo6

Posty: 24

 
Ludzie wciąż pytają o koncerty Alphaville. Nie wiem, jak wy, ale uważam, iż Marian Gold zrobił się jeszcze bardziej dojrzały muzycznie, niż był kiedyś. Zawsze uważałem go za ikonę lat 90-tych, charyzmatyczny i niezwykle dobry we wszystkim, co robił.

jakwaj

Posty: 28

 
Mnie się wydaje, że Alphaville często gości w Polsce. Gdzieś czytałam, że frontman bardzo lubi naszą polską publiczność. To dobrze. Szkoda byłoby, gdyby nie przyjeżdżali do nas. Dawna muzyka stale musi być kultywowana, żeby nie zaginęła. Nie da się żyć tylko tym, co jest teraz. Jeśli chodzi o ich dorobek muzyczny, to bardzo go cenię.

zbiorczyk67

Posty: 19