Forum na czasie i o wszystkim

Boney M w Polsce, poszukuję ?

Strona główna > Rozrywka dla każdego > Imprezy > Boney M w Polsce, poszukuję ?

Boney M w Polsce, poszukuję ?

19.07.2015 00:10:18 

Znacie może datę koncertu Boney M w Polsce.

Na ostatnim bawiłam się świetnie ze znajomymi. Był w tamtym roku latem. Teraz też podobno mają przyjechać. Może orientujecie się na temat biletów.

Pozdrawiam serdecznie.

19.07.2015 01:02:11 

Kocham muzykę, jaką stworzyli i nadal tworzy Boney M. Widać, że nie tylko mnie się podoba takie disco. Na ich koncertach zawsze jest bardzo dużo ludzi, nawet młodych.

20.07.2015 12:24:21 

A mnie całkiem podoba się nowy skład Boney M i nie narzekam na ich koncerty. Byli w tamtym roku w Polsce i tłumy publiczności po prostu szalały.

Wiadomo jak od początku z nimi było, teraz będą grać następny koncert http://www.boney-m.pl.

21.07.2015 13:10:14 

Boney M był już w Polsce masę razy. Teraz koncertuje wszędzie. W zeszłym roku też był u nas. Podeszłam troszkę sceptycznie do ich koncertu z racji składu, który zmienia się jak w kalejdoskopie. Natomiast bardzo miło mnie zaskoczyli. W sieci można poszukać jak teraz wygląda najnowszy skład i kiedy dokładnie będą ich koncerty u nas.

22.07.2015 08:28:47 

Zawsze podobały mi się przeboje Boney M. Ich muzyką zaraziła mnie moja mama. Na wszystkich imprezach, które organizuję zawsze puszczam popularne kawałki. Spodobały się moim znajomym. Zaraziłam ich muzyką z lat 70-tych i wspólnie się przy niej bawimy.

23.07.2015 07:05:05 

Kiedyś byłem zagorzałym fanem Boney M, ale obecnie nie wiem co tak rzeczywiście o nich sądzić. Grup o tej samej nazwie jest kilka, każdy śpiewa ze swoją ekipą pod nazwą, która ja osobiście mam zarezerwowaną dla dawnego zespołu. Troszkę mi to nie odpowiada, więc na koncerty nie jeżdżę. Lecz nie ulega wątpliwości nikomu nie odradzam.

24.07.2015 06:35:01 

Boney M będzie mieć koncert w Polsce. Będzie grał na andrzejki w listopadzie na Ergo Arenie w Sopocie. Można już kupować bilety. Będzie bardzo dużo ludzi, bo nie tylko Boney M będzie grał. Z tego co wiem to przyjedzie też do nas Bad Boys Blue. Oj będzie się działo. Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia.

25.07.2015 16:17:25 

Osobiście uważam, że koncerty Boney M to już nie te same koncerty. Gdy miałam okazję być na jednym z takich, strasznie żałowałam. Nie wiem tak naprawdę kto był ze starej ekipy, uważam, że nie było tam nikogo:( Muzyka niczego sobie, ale to już nie to samo.

Ostatnio dodane posty

Imprezy można planować wszędzie. Najistotniejsze jest to, kto się na nich znajdzie. Atmosfera to nie tylko sala, niemniej jednak również ludzie i nie można o tym zapominać. Organizowaliśmy już wiele imprez i było naprawdę bardzo różnie, bo ludzie na nieszczęście nie dopisali.

My organizowaliśmy urodziny w Warszawie dla znajomej. Klub miał dwanaście ekranów LCD, a do tego projektor. Był pokój VIP i Ultra VIP. Super było i dziewczyna do dzisiaj o tym wspomina. Koszty wcale nie były takie wysokie, jeśli bierzemy pod uwagę to, co w zamian otrzymaliśmy. Polecam taką organizację innym.

Widziałem gdzieś firmę, która zajmuje się organizacją imprez okolicznościowych w Warszawie i mieli jakieś super miejsce. To był klub z super nagłośnieniem i w ogóle takim wyjątkowym klimatem, dlatego chętnie sam był sobie tam poszedł zaszaleć.

© Copyright Forumnaczasie.net.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone - Polityka Prywatności

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies. Więcej o plikach cookies oraz naszej polityce prywatności.