Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture
Strona główna > Rozrywka dla każdego > Imprezy > DJ Bobo w Polsce, znacie ?

DJ Bobo w Polsce, znacie ?

DJ Bobo w Polsce, znacie ?

Czekam, aż DJ Bobo będzie miał koncert w Polsce. Nigdzie nie mogę doczytać o aktualnej jego trasie koncertowej. Może wiecie coś na jej temat.

Dzięki za odpowiedzi, pozdrawiam i oczywiście czekam na wasze informacje.

kikiriki2k

Posty: 21

 
Kilka lat temu byłam na koncercie DJ Bobo. Jeśli taki ma być w Polsce, to znów chętnie będę w nim uczestniczyć. Faktycznie jest należałoby kupić bilety na tego artystę. Nigdy nie miałam okazji być na lepszym show. Pożądane byłoby ludziska zobaczyć kogoś, kto zaczynał w latach 90-tych i do dzisiaj jest dla swoich fanów obecny.

Abaddon616

Posty: 25

 
Zawsze lubiłam oglądać DJ Bobo, słuchać oczywiście też. Bo ten człowiek to kilka artystów w jednym. Jeśli chodzi o koncert, to byłam szczęściarą i byłam na jednym z nich, gdy oczywiście był nas w Polsce. Pozdrawiam gorąco.

Sewerynus

Posty: 21

 
Hej, też wybieram się na koncert DJ Bobo. Nie mogę się doczekać. Widziałam filmiki koleżanki, jaka była na jego ostatnim koncercie, niemniej jednak nie w Polsce, zakochałam się w tym facecie. I jak widać można i w tych czasach w idolu z lat 90-tych.

Oct714

Posty: 14

 
DJ Bobo był u nas bardzo dużo razy. Ja byłam na jego dwóch koncertach, ale nie wiem, czy rzeczywiście były tak spektakularne. Może nas ominął z takim show, jakie robi w innych krajach. Choć słyszałam, ze ma o nas samo dobre zdanie. Wszędzie piszą, co chcą. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów i pa.

darkness6

Posty: 29

 
Po informacje o koncercie DJ Bobo zawsze sięgam tu http://www.dj-bobo.pl. To dobra strona ze wszystkim, co warte jest przeczytania, tam też można kupić bilety na jego koncerty w Polsce. Pozdrawiam was serdecznie.

vocalset

Posty: 25

 
Nawet nie myślałam, iż DJ Bobo będzie u nas w Polsce w tym roku. Bilety z pewnością już dawno się sprzedały. Mnie zawsze omijają fajne koncerty. Natomiast wejdę na tę stronkę i poczytam. Kiedyś słuchałam Bobo, teraz już nie mam po prostu czasu na pewne rzeczy jak kiedyś.

Posty: 15