Forum na czasie i o wszystkim

Francesco Napoli w Polsce, szukam ?

Strona główna > Rozrywka dla każdego > Imprezy > Francesco Napoli w Polsce, szukam ?

Francesco Napoli w Polsce, szukam ?

19.07.2015 00:10:17 

Będzie ekstra i bardzo gorąco. Francesco Napoli zagra w Polsce. Jak wiecie gdzie można zakupić bilety na andrzejkowe wydarzenie to dajcie mi znać. Nie mogę się doczekać.

Dziękuje wam i pozdrawiam.

19.07.2015 14:43:05 

Tu macie stronę, gdzie można zakupić bilety na koncert Francesco Napoli http://www.francesconapoli.pl.

Niezmiernie podoba mi się jego ostatnia płyta,widać, iż wciąż się rozwija i nie tkwi w miejscu. W końcu śpiewa nie tylko w jednym stylu, nawet arie operowe.

20.07.2015 19:48:49 

28 listopada na Ergo Arenie odbędzie się masa koncertów, wiem, że będzie Francesco Napoli. Ludziska kupujcie bilety, bo braknie. Jestem starej daty, więc chcę zobaczyć co tam u starych gwiazd słychać i jak się miewają.

21.07.2015 07:27:55 

Jeśli chodzi o koncert Francesco Napoli to bardzo się cieszę, że do ans przyjedzie. Kupiłam bilety dla siebie i dla mamy. Kiedyś była jego fanką, pamiętam te przeboje, jak puszczała z magnetofonu. To były czasy. Chcę zrobić jej prezent. Myślę, że bardzo się ucieszy. Koncert będzie w listopadzie.

22.07.2015 11:07:57 

Jeśli chodzi o koncert Francesco Napoli to bardzo się weselę, że do ans przyjedzie. Nabyłam bilety dla siebie i dla mamy. Kiedyś była jego fanką, pamiętam te przeboje, jak puszczała z magnetofonu. To były czasy. Chcę zrobić jej prezent. Myślę, że bardzo się ucieszy. Koncert będzie w listopadzie.

23.07.2015 09:07:52 

300 My też z ekipą znajomych jedziemy na te koncerty, będzie Francesco Napoli i inne gwiazdy z lat 90-tych. Z tego co słyszeliśmy to już taka imprezka była. Teraz to już mamy bilety i nic nas nie ominie. Posłuchamy, pobawimy się, potańczymy, będzie super. Koncert będzie akurat na andrzejki.

24.07.2015 11:31:23 

Dobrze słyszeliście Francesco Napoli to odbędzie się w Polsce 28 listopada na Ergo Arenie. W sumie to będzie dużo innych gwiazd legend z lat 80tych i 90tych. Fajnie, że takie koncerty też się odbywają. Bilety już nawet podobno są.

25.07.2015 08:55:55 

Niesłychanie się weselę, iż Francesco Napoli będzie w Polsce. Byłam na sporo jego koncertach i nigdy się nie zawiodłam. Już mam bilety, kupowałam online na stronie internetowej. Pewnie będzie bardzo fajnie. Mają być tam w sumie również i inni wokaliści lat 90tych. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

26.07.2015 15:16:52 

W Polsce będzie śpiewała włoska gwiazda lat 80tych i 90 tych Francesco Napoli. Koncert odbędzie się na andrzejki w listopadzie. Szkoda, że trzeba tyle czekać.

Ostatnio dodane posty

Imprezy można planować wszędzie. Najistotniejsze jest to, kto się na nich znajdzie. Atmosfera to nie tylko sala, niemniej jednak również ludzie i nie można o tym zapominać. Organizowaliśmy już wiele imprez i było naprawdę bardzo różnie, bo ludzie na nieszczęście nie dopisali.

My organizowaliśmy urodziny w Warszawie dla znajomej. Klub miał dwanaście ekranów LCD, a do tego projektor. Był pokój VIP i Ultra VIP. Super było i dziewczyna do dzisiaj o tym wspomina. Koszty wcale nie były takie wysokie, jeśli bierzemy pod uwagę to, co w zamian otrzymaliśmy. Polecam taką organizację innym.

Widziałem gdzieś firmę, która zajmuje się organizacją imprez okolicznościowych w Warszawie i mieli jakieś super miejsce. To był klub z super nagłośnieniem i w ogóle takim wyjątkowym klimatem, dlatego chętnie sam był sobie tam poszedł zaszaleć.

© Copyright Forumnaczasie.net.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone - Polityka Prywatności

Partnerzy: Partner.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies. Więcej o plikach cookies oraz naszej polityce prywatności.