Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture
Strona główna > Rozrywka dla każdego > Imprezy > Francesco Napoli w Polsce, szukam ?

Francesco Napoli w Polsce, szukam ?

Francesco Napoli w Polsce, szukam ?

Będzie ekstra i bardzo gorąco. Francesco Napoli zagra w Polsce. Jak wiecie gdzie można zakupić bilety na andrzejkowe wydarzenie to dajcie mi znać. Nie mogę się doczekać.

Dziękuje wam i pozdrawiam.

dumser56

Posty: 21

 
Tu macie stronę, gdzie można zakupić bilety na koncert Francesco Napoli http://www.francesconapoli.pl.

Niezmiernie podoba mi się jego ostatnia płyta,widać, iż wciąż się rozwija i nie tkwi w miejscu. W końcu śpiewa nie tylko w jednym stylu, nawet arie operowe.

Jasio234

Posty: 21

 
28 listopada na Ergo Arenie odbędzie się masa koncertów, wiem, że będzie Francesco Napoli. Ludziska kupujcie bilety, bo braknie. Jestem starej daty, więc chcę zobaczyć co tam u starych gwiazd słychać i jak się miewają.

Pendrzeec

Posty: 23

 
Jeśli chodzi o koncert Francesco Napoli to bardzo się cieszę, że do ans przyjedzie. Kupiłam bilety dla siebie i dla mamy. Kiedyś była jego fanką, pamiętam te przeboje, jak puszczała z magnetofonu. To były czasy. Chcę zrobić jej prezent. Myślę, że bardzo się ucieszy. Koncert będzie w listopadzie.

wiesław11

Posty: 15

 
Jeśli chodzi o koncert Francesco Napoli to bardzo się weselę, że do ans przyjedzie. Nabyłam bilety dla siebie i dla mamy. Kiedyś była jego fanką, pamiętam te przeboje, jak puszczała z magnetofonu. To były czasy. Chcę zrobić jej prezent. Myślę, że bardzo się ucieszy. Koncert będzie w listopadzie.

Wariat

Posty: 19

 
300 My też z ekipą znajomych jedziemy na te koncerty, będzie Francesco Napoli i inne gwiazdy z lat 90-tych. Z tego co słyszeliśmy to już taka imprezka była. Teraz to już mamy bilety i nic nas nie ominie. Posłuchamy, pobawimy się, potańczymy, będzie super. Koncert będzie akurat na andrzejki.

propek12

Posty: 17

 
Dobrze słyszeliście Francesco Napoli to odbędzie się w Polsce 28 listopada na Ergo Arenie. W sumie to będzie dużo innych gwiazd legend z lat 80tych i 90tych. Fajnie, że takie koncerty też się odbywają. Bilety już nawet podobno są.

jagieloniab0000

Posty: 16

 
Niesłychanie się weselę, iż Francesco Napoli będzie w Polsce. Byłam na sporo jego koncertach i nigdy się nie zawiodłam. Już mam bilety, kupowałam online na stronie internetowej. Pewnie będzie bardzo fajnie. Mają być tam w sumie również i inni wokaliści lat 90tych. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

duszter

Posty: 19

 
W Polsce będzie śpiewała włoska gwiazda lat 80tych i 90 tych Francesco Napoli. Koncert odbędzie się na andrzejki w listopadzie. Szkoda, że trzeba tyle czekać.

namok

Posty: 20