Forum na czasie i o wszystkim

Bad Boys Blue w Polsce, polecacie ?

Strona główna > Rozrywka dla każdego > Imprezy > Bad Boys Blue w Polsce, polecacie ?

Bad Boys Blue w Polsce, polecacie ?

19.07.2015 00:10:17 

Oj chyba będzie bardzo sympatycznie. Bad Boys Blue zagra w Polsce. Jak wiecie gdzie dokładnie zagrają i gdzie można zakupić bilety to dajcie mi znać. Nie mogę się doczekać.

Dzięki i pozdrawiam.

19.07.2015 08:35:06 

28 listopada na Ergo Arenie będzie sporo koncertów, wiem, iż na pewno będą grali Bad Boys Blue. Już w nowym składzie z Sylvią McInerney i Edith Miracle. Też są ekstra, mam nadzieję, iż będziemy się wszyscy dobrze bawić. Kupujcie już bilety, bowiem później może być krucho.

20.07.2015 06:51:08 

Cieszę się, że Bad Boys Blue będzie w Polsce. Byłem już na ich koncercie, kiedy John McInerney gra z dwoma wokalistkami. Jest na co popatrzeć i uważam, że całkiem dobrze się prezentują. Wczoraj zakupiłem bilety. Będzie dużo innych sław. Widać, że szykuje się niezła impreza, ja jej nie chcę przegapić. Pozdrawiam.

21.07.2015 16:05:37 

Panie i Panowie w tym roku będziemy mieli okazję poszaleć na przy świetnych popowych rytmach. Będzie Bad Boys Blue, a koncerty będą grać jeszcze inne gwiazdy, o których nie można zapominać. W listopadzie będzie gorąco.

22.07.2015 13:25:33 

Jeżeli chodzi o koncert Bad Boys Blue, to już nie raduję się jak dawniej. Nowy skład w ogóle mi nie pasuje. Zresztą nawet nazwa zespołu, jaką John zostawił nijak ma się do wokalistek, z którymi teraz koncertuje. W sumie to niewątpliwie, jak kto woli. Nie grają źle, lecz to już niewątpliwie nie to samo.

23.07.2015 07:25:26 

To jest strona, gdzie można nabyć bilety na koncert Bad Boys Blue http://www.badboysblue.com.pl.

Ich nowy skład jest super. Słyszeliście ich, ja dopiero nie tak dawno wpadłam na ich nowe hity. Jestem pod gigantycznym wrażeniem. Kiedyś byłam fanką starego trio. Pozdrawiam wszystkich gorąco.

24.07.2015 10:32:30 

U nas będzie grać Bad Boys Blue. Szkoda, że nie w lato. Koncert będzie z okazji andrzejek w listopadzie na Ergo Arenie. Bilety dostępne są już przez internet.

Ostatnio dodane posty

Imprezy można planować wszędzie. Najistotniejsze jest to, kto się na nich znajdzie. Atmosfera to nie tylko sala, niemniej jednak również ludzie i nie można o tym zapominać. Organizowaliśmy już wiele imprez i było naprawdę bardzo różnie, bo ludzie na nieszczęście nie dopisali.

My organizowaliśmy urodziny w Warszawie dla znajomej. Klub miał dwanaście ekranów LCD, a do tego projektor. Był pokój VIP i Ultra VIP. Super było i dziewczyna do dzisiaj o tym wspomina. Koszty wcale nie były takie wysokie, jeśli bierzemy pod uwagę to, co w zamian otrzymaliśmy. Polecam taką organizację innym.

Widziałem gdzieś firmę, która zajmuje się organizacją imprez okolicznościowych w Warszawie i mieli jakieś super miejsce. To był klub z super nagłośnieniem i w ogóle takim wyjątkowym klimatem, dlatego chętnie sam był sobie tam poszedł zaszaleć.

© Copyright Forumnaczasie.net.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone - Polityka Prywatności

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies. Więcej o plikach cookies oraz naszej polityce prywatności.