Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture
Strona główna > Rozrywka dla każdego > Imprezy > Dj wodzirej, znacie kogoś

Dj wodzirej, znacie kogoś

Dj wodzirej, znacie kogoś

Witam, szukam dj'a na wesele. Mile widziany własny sprzęt, oryginalna muzyka, doświadczenie i wgląd do portfolio. Mieliście już z kimś do czynienia na profesjonalnym poziomie?

czerwiec

Posty: 26

 
Nie radzę ci tylko wybierać określonego, wąskiego repertuaru, ale zdać się na doświadczenie dj'a. O wiele lepiej na tym wyjdziesz.

darkness6

Posty: 29

 
Dobrze wybierać nie tylko dj'a, ale faktycznego wodzireja, który potrafi roztańczyć zabawę. Moim zdaniem nie ma nic gorszego od gościa puszczającego tylko muzykę.

Wariat

Posty: 28

 
Od podstaw poprowadzi ci imprezę Artur Ślusarek. Jego strona to http://www.art-show.cal.pl. Działalność ma zalegalizowaną. Umowę podpisujesz na jasnych zasadach. Ma faktyczne przygotowanie zawodowe do uprawiania zawodu dj'a i wodzireja. Posiada sprzęt, łącznie z oświetleniem i innymi dodatkami udoskonalającymi zabawę. Gra pod ludzi, nie ma nałogów. Dużo można wymieniać. Ogólnie zawodowiec i godny zaufania człowiek.

Hihi_WWW

Posty: 29

 
Pamiętaj, żeby dj grał tylko z oryginalnych płyt.

Najlepsi artyści w tym zakresie dadzą ci do dyspozycji pełne nagłośnienie z oświetleniem. Praktycznie zero dodatkowych formalności.

DiD3K

Posty: 35

 
Koniecznie pooglądaj filmy z dotychczasowym imprez, jakie prowadził dj. Według mnie na tej podstawie można ocenić na spokojnie kwalifikacje.

Kwatuszek

Posty: 30

 
Możesz właścicieli dobrych klubów muzycznych w mieście podpytać o wynajęcie dj'a. Niektórzy rezydenci klubów w ten sposób sobie dorabiają.

untelekt

Posty: 26

 
Już kilka imprez firmowych poprowadził mi Artur Ślusarek. Wgląd do referencji zrobił na mnie duże wrażenie. To nie tylko DJ, ale profesjonalny konferansjer i wodzirej (ma papiery potwierdzające kwalifikacje :D).

Można się spotkać z nim osobiście w Krakowie lub dogadać mailowo, ewentualnie telefonicznie. Nie robi żadnych problemów, ani pod względem jakości, ani techniki.

98_wertus

Posty: 15

 
Pamiętaj, żeby dobry termin zarezerwować, bo i tak zapłacisz zadatek. Teraz w branży klasycznie dajesz 20% na zamówienie daty.

donbagino

Posty: 30

 
Wybieraj Dj'a do współpracy, który traktuje zarządzanie imprezami, jako zawód, a nie tylko dodatkowe zajęcie. Unikniesz niespodzianek technicznych na 100%.

verosss

Posty: 22