Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture
Strona główna > Rozrywka dla każdego > Imprezy > Fotobudka, proszę o pomoc

Fotobudka, proszę o pomoc

Fotobudka, proszę o pomoc

Witam.

Zastanawiam się czy fotobudka Kraków byłaby w stanie urozmaicić moją 18-nastkę, którą wkrótce organizuję?

Krakus

Posty: 21

 
Zgodzę się, że idealnym sposobem na urozmaicenie uroczystości jest fotokabina, którą możecie wynająć w Krakowie w wielu firmach.

Dla mnie to gwarant udanej zabawy, bo wprowadza sporo zamieszania i wesołej atmosfery, dzięki możliwości charakteryzowania się do zdjęć z pomocą dostępnych w fotokabinie gadżetów.

Polecam! :)

sesef

Posty: 25

 
Na weselu mojej koleżanki znalazło się miejsce dla fotobudki i nie wyobrażam sobie właściwie, aby pozbawić wesele takiej fajnej możliwości. Kosztuje ona niewiele, a wręcz warto zrezygnować z kilku zbędnych gości, jeśli na naszym weselu ma znaleźć się fotobudka. Nie mam co do tego żadnych wątpliwości.

michooo56

Posty: 19

 
W sumie Wasze wypowiedzi okazały się dla mnie bardzo pomocne, ponieważ utwierdziłem się w przekonaniu, że fotobudka będzie świetnym pomysłem. Chodzi o ślub mojej siostry, której wkrótce chcę zaproponować takie rozwiązanie. Bardzo dużo mi opowiadała o swoich wymaganiach i wydaje mi się, że takie będące na topie rozwiązanie przypadnie jej do gustu.

Trener

Posty: 22

 
Wychodzę z założenia, że może to być trafiony pomysł, niemniej jednak należałoby zwrócić uwagę, aby fotokabina została wykorzystana na adekwatnym do tego wydarzeniu. Z mojej perspektywy wydaje mi się, że takimi uroczystościami mogą być ślubu, chrzciny, komunie na salach i inne podobne.

Cloperflake

Posty: 18

 
Długo myślałem o tym wspólnie z narzeczoną czy przyda nam się foto budka, która przydałaby nam się podczas planowanego wesela. Spotkaliśmy się z właścicielem firmy http://www.fotobudkakrakow.pl, który był rzeczowym człowiekiem.

Przedstawił nam szybko swoją ofertę i podpisaliśmy umowę. Teraz czekamy tylko na wykonanie usługi, ale wygląda na to, że będzie OK :)

johncena67

Posty: 22

 
Z mojej perspektywy fotokabina to strzał w dziesiątkę, jeśli chcemy szybko rozkręcić imprezę. Na moich osiemnastych urodzinach była fotokabina, z której skorzystali praktycznie wszyscy goście, których zaprosiłem.

Potem było dużo śmiechu, gdy przeglądaliśmy zdjęcia, a trafiły one ostatecznie rzecz jasna na portale społecznościowe :)

Wielki Duch

Posty: 35

 
Nie dziwię się, że pytasz o foto budkę, bowiem sam się nią niedawno interesowałem. Z tego co czytałem w Internecie to rozwiązanie, które jest godne polecenia, gdy chcemy rozkręcić imprezę :) Nieco kosztuje, niemniej jednak czasem udaje się nawet negocjować ceny i je nieco zbić. Spróbuj szczęścia!

Lamey

Posty: 25

 
Nie dziwię się, że pytasz o foto budkę, bo sam się nią niedawno interesowałem. Z tego co czytałem w Internecie to rozwiązanie, które jest godne polecenia, gdy chcemy rozkręcić imprezę :) Nieco kosztuje, ale czasami udaje się nawet negocjować ceny i je nieco zbić. Spróbuj szczęścia!

Grooby

Posty: 20