Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture
Strona główna > Rozrywka dla każdego > Imprezy > Organizacja urodzin

Organizacja urodzin

Organizacja urodzin

No witam! Wieczór kawalerski chcę kumplowi wyprawić, a właściwie to muszę, bo zostałem świadkiem, więc taka moja rola. W jakim klubie w Wawie polecacie wynająć vip room? Gdzie się można rzeczywiście w dobrej atmosferze pobawić? Miła obsługa, dobra cena itp.?

radek

Posty: 8

 
No teraz dużo ludzi robi imprezy w klubach. U mnie w klasie to już 3 osoby się zapowiedziały że będą na 18 tkę zapraszać do lokalu. Jeszcze nazw nikt nie zdradzał, ale sądząc po nich to raczej będą lepsze miejsca – na bogato ;)

alus

Posty: 19

 
Dobrą ofertę ma Deseo jeśli chodzi o organizację imprez. Mój braciszek robił u nich swój kawalerski, a ja niedawno 18 tkę. Mieliśmy DJ, barmana, był też ochroniarz który w sumie nawet się przydał, bo jednego gościa trzeba było uspokoić, po alkoholu zaczął mu się agresor włączać. Jakby ktoś rezerwował u nich salę to powołajcie się na mnie, ponoć mają bonusy dawać, tak mi w każdym razie powiedzieli jak opłacałem.

Nikusinski23

Posty: 23

 
Ktoś może wynajmował jakiś klub na uro? Powiedzcie jak wyglądał sprawa alko? Można było swoje wnosić na legalu, czy trzeba było kupować w klubie przy barze?

beata77

Posty: 10

 
Też szukam dobrej miejscówki na urodziny i nie mogę się za bardzo z żadnym klubem dogadać. Albo nie pozwalają na wnoszenie własnego jedzenia, albo mają jeszcze innego typu zastrzeżenia związane z alkoholem, tylko kombinują jak tu przyciąć na kasie człowieka.

bymbym23

Posty: 24

 
Mi się kawalerski kumpla szykuje i tak się składa, że to ja będę wszystko organizował. Biorę pod uwagę kilka możliwości, na pewno wynajęcie sali w jakimś klubie w Wawie, ale też opcja z wyjazdem za granicę jest ciekawa. Na pewno byłby chłop mega zaskoczony..ale to są koszty.

włodek

Posty: 5

 
Nawet nie wiem gdzie się teraz Warszawa bawi, ale klubów jest multum i pewnie większość ma w ofercie coś takiego jak organizacja imprez. Trzeba by pochodzić po stronach, popytać gdzie ile chcą i za jaki zakres obsługi, żeby potem nie było niedomówień.

wiki55

Posty: 17

 
Fajnie byłoby zrobić większą imprezkę z okazji mojej nadchodzącej dwudziestki....starość, naście odchodzi w niepamięć. Mam już kilka klubów na oku gdzie wiem że trzymają dobry poziom obsługi na któryś się w końcu za jakiś czas będe musiał zdecydować.

asiunia34

Posty: 17

 
Za klubami nie przepadam, ale są ludzie którzy co weekend wyskakują w miasto się bawić. Raczej jestem domatorką, wolę spędzać wolny czas w wąskim gronie, raczej w ciszy, a nie w umcyk umcyk nawalającym z głośników tak że łeb rozsadza.

mAriola00

Posty: 22

 
Nie kojarzę gdzie takie imprezy ludzie robią, chociaż wiem, że już kilka osób z mojego rocznika kombinuje 18 tkę gdzieś na mieście. Jak gdzieś mnie zaproszą to dam znać jak było itp.

namok

Posty: 15