Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

prosty pasek przewijania na stronę, proszę polecić!

prosty pasek przewijania na stronę, proszę polecić!

Czy znacie wtyczkę, jaka da mi bezproblemowy pasek przewijania na stronę? Może polecicie mi serwisy lub portale, na których dowiem się więcej o wtyczkach do WordPress?

dermuster

Posty: 1

 
Należałoby wyszukać w internecie bazę pluginów na stronę. Dzięki takim informacjom, możesz dowiedzieć się, jakie wtyczki będą ci potrzebne i z których pożądane byłoby korzystać.

stopiw7

Posty: 6

 
Na przeróżnych serwisach występuje baza pluginów na stronę, z których pożądane byłoby korzystać. Poniektórzy prowadzą takie strony, aby dać innym sporą dawkę wiedzy. Dzięki temu bez żadnych umiejętności można zarządzać własną stroną.

Lalka

Posty: 3

 
Jak potrzebna Ci jest wtyczka do walidacji formularzy to wejdź na tę stronę internetową https://x-plugin.pl/jquery/wtyczka-do-walidacji-formularzy-html5-i-bootstrap-jquery-jbvalidator. Masz wszystko opisane z jakich wtyczek warto korzystać i jak się nimi posługiwać. W tym serwisie możesz znaleźć naprawdę dużą dawkę wiedzy. Mam nadzieję, że Ci pomogłem.

Fanatyk

Posty: 18

 
Przykłady pluginów na stronę możesz znaleźć w internecie. Niektórzy prowadzą swoje portale, na których opisują z jakich wtyczek warto korzystać i jak się nimi posługiwać.

wisła1905

Posty: 11

 
Wiem, że jest wtyczka, jaka daje prosty pasek przewijania na stronę, jednak nie wiem, jak dokładnie się ona nazywa. Może warto prześledzić inne strony internetowe.

uluszka

Posty: 15

 
Programiści często mają swoje serwisy internetowe, na których wypisują przykłady pluginów na stronę. Możesz z takich portali bardzo dużo się dowiedzieć, dlatego warto korzystać z takich informacji.

Wiśniak45

Posty: 7

 
Wiem, że jest wtyczka, która daje nam prosty pasek przewijania na stronę. Jednak nie wiem, jak dokładnie się nazywa. Może warto odwiedzić serwisy, które zajmują się tego typu tematami.

Kitas

Posty: 3

 
Pluginy na stronę internetową są niezwykle przydatne. Jeśli pragniesz założyć bloga, to właśnie one mogą Ci pomóc nim zarządzać. Mnóstwo jest interesujących wtyczek, jakie należałoby zastosować na swojej stronie internetowej.

urszulka

Posty: 3

 
Warto wpisywać w wyszukiwarkę baza pluginów na stronę, aby dowiedzieć się, które wtyczki są najbardziej polecane. Ja zazwyczaj szukam serwisów, na których ładnie opisane są i przedstawione wtyczki, które warto wykorzystać w swojej witrynie.

Klarcia34

Posty: 11