Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

wycena przedsiębiorstwa, kogo polecicie ?

wycena przedsiębiorstwa, kogo polecicie ?

Na jakiej zasadzie polega biuro aktuarialne? Prowadzę z koleżanką mały biznes. Niestety ona już nie chce się nim zajmować. Chciałabym wycenić naszą firmę i ją spłacić, tylko nie wiem, do kogo mam się zgłosić, aby usługa była wykonana poprawnie.

Illilakip

Posty: 1

 
Wycena przedsiębiorstwa winna być wykonywana poprzez doświadczonych i licencjonowanych aktuariuszy, zatem należałoby odezwać się do porządnego biura aktuarialno-finansowego.

atek562

Posty: 7

 
Wycena aktuarialna jest troszkę skomplikowana, dlatego oddać to profesjonalistą. Ja nigdy nie podjąłbym się takich zleceń. Jak wyceniać swoją firmę, to zgłosiłem się do biura aktuarialnego-finansowego.

Black_Riot

Posty: 9

 
Wycena firmy musi być wykonana przez wykwalifikowanego aktuariusza, aby była poprawna i rzetelna. z tego względu musisz się odezwać do dobrej firmy. Tutaj masz link do biura aktuarialno-finansowego https://attuario.pl. Korzystałam z nich usług i byłam niesłychanie zadowolona.

eluśrrr

Posty: 10

 
Wycena aktuarialna jest bardzo przydatna w zarządzaniu firmą, dlatego jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości finansowe, to warto się do nich zgłosić. Warto się zgłosić przez internet.

ciarex

Posty: 3

 
Wycena przedsiębiorstwa powinna być wykonywana przez doświadczonych i licencjonowanych aktuariuszy, dlatego warto odezwać się do porządnego biura aktuarialno-finansowego.

Worms

Posty: 21

 
Rezerwy na naprawy gwarancyjne wykonuje biuro aktuarialne. Warto się do nich zgłosić, aby poznać wszystkie szczegóły.

grzes3345

Posty: 19

 
Wycena aktuarialna jest bardzo przydatna w zarządzaniu firmą, wobec tego jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości finansowe, to warto się do nich zgłosić. Należałoby się zgłosić poprzez internet.

DVDiss

Posty: 18