Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Co powiecie na temat e-papierosów?

Co powiecie na temat e-papierosów?

Dzień dobry. Jesteście w stanie napisać, z jakimi korzyściami wiąże się korzystanie z papierosów elektronicznych?

MacieqLeo

Posty: 21

 
Witam serdecznie. Papierosy elektroniczne miały być moim krokiem w kierunku pożegnania się z nałogiem. Nieszczególnie pasowało mi, że będę nadal truł się szkodliwą nikotyną, ale musiałem to jakoś zaakceptować. Na szczęście po kilku tygodniach palenia takiego papierosa znudził mi się, a ja nie wróciłem do zwykłego tytoniu.

Grabow12

Posty: 26

 
Dzień dobry.

Z całą pewnością papierosy elektroniczne wydają się ciekawym pomysłem, gdy chcemy przede wszystkim zaoszczędzić, a zarazem nie śmierdzieć już w opinii innych papierosami. Paląc takiego papierosa nie wypuszczamy szkodliwego dymu, który ma charakterystyczny zapach, podobnie jak nasze ciuchy.

Rodon22

Posty: 29

 
Hej. W mojej opinii e-papierosy mają walory zdrowotne, gdyż nie wytwarzają dymu, a jednocześnie unikamy mnóstwo niezmiernie różnych substancji, jakich wdychanie byłoby niewskazane.

Może poskutkować to nawet poprawą naszej kondycji zdrowotnej.

łał45

Posty: 21

 
Witam.
E-papierosy zaczęły mnie interesować, gdy wnikliwiej zacząłem przyglądać się swoim wydatkom. To okazało się słuszne, bowiem szybko znalazłem sprawdzony sklep: http://www.palimy.com/pl/c/E-Papierosy/18, gdzie zrealizowałem z pomocą sprzedawcy swój pierwszy kupowanie. Mogę śmiało polecić!

omen100

Posty: 28

 
Dzień dobry. Jeśli chodzi o e-papierosy to polecam je przede wszystkim dlatego, że nie wytwarzają dymu, dzięki czemu unikamy setek szkodliwych substancji, jakie mogą w przyszłości wywołać raka.

To rozwiązanie zdecydowanie niezwyklej estetyczne, ponieważ unikamy także smrodu.

mniszek56

Posty: 16

 
Cześć.

Zastanawiające były dla mnie e-papierosy, które coraz częściej zacząłem spotykać na ulicach mojego miasta. Sam postanowiłem spróbować i nie rozczarowałem się, bo to całkiem fajna sprawa. Poza tym takie hobby czy też nałóg (każdy różnie to nazywa) nie okazuje się zbyt kosztowne.

wom_ww

Posty: 23

 
Hej. Wspólnie ze znajomymi ostatnio długo debatowaliśmy na temat walorów zdrowotnych zmiany zwykłych papierosów na e-papierosy. Ostatecznie doszliśmy do wniosku, że to przede wszystkim oszczędność pieniędzy, a także używając takich produktów nie trujemy osób znajdujących się w naszym najbliższym otoczeniu. Trudno spekulować czy również dla użytkowników wychodzi to na zdrowie.

xacax

Posty: 5