Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

tanie serwery vps

tanie serwery vps

Cześć, potrzebuję dobrego serwera z silną ochroną prywatności pod bazę danych, gdzie będzie dużo danych wrażliwych i dużych ruch na stronie. Czy moglibyście polecić jakąś konkretną firmę hostingową?

orhidea

Posty: 10

 
Opcja serwerów w chmurze na pewno odpada jeżeli zbierasz dużo danych wrażliwych. Tutaj prawo stawia pewne wymagania. Ale pozostała część oferty jest naprawdę korzystna. Powinieneś to wziąć pod uwagę.

TomekK

Posty: 32

 
Z tego co piszesz wynika, że potrzebujesz zdecydowanie bardziej wydajnych serwerów. Tutaj powinieneś znaleźć korzystne cenowo i technicznie oferty: www.microhost.pl Do serwerów w tej ofercie masz cały czas dostęp, a do tego usługodawca służy pomocą przez cały czas trwania umowy.

Specjalista

Posty: 31

 
O Kolego, przy takiej liczbie wejść to przez chwilę pomyślałem, że Ty Onetem zarządzasz :D A tak na serio, to oferta jest bardzo korzystna. Ceny robią wrażenie.

Aniusiaaa1

Posty: 18

 
Firmy nie znam, ale po pobieżnej analizie oferty musze stwierdzić, że ceny rzeczywiście są przystępne. Skoro gwarantują wydajność i stabilność serwerów i jest to potwierdzone przez dotychczasowych klientów, to nie widzę powodów by nie skorzystać z tej oferty.

Mniszek

Posty: 18

 
Wydaje mi się, że można znaleźć serwery zarazem tanie i wydajne. W przypadku tej oferty dużym plusem jest stały dostęp do serwerów i pomoc techniczna. Uważaj na takie oferty, gdzie do serwerów nie masz w ogóle dostępu.

edyta123

Posty: 14

 
Oferta bardzo spoko. Zawsze sprawdź jak długo dana firma istnieje na rynku, bo często zdarzają się firmy wydmuszki, które pojawiają się nagle i szybko znikają. Tutaj jak widać firma ma duże doświadczenie, więc to powinien być jej atut.

Puni3k

Posty: 27

 
W tej cenie nie znajdziesz nic lepszego. Rzeczywiście warto skorzystać z serwerów w chmurze. Dają dużo więcej możliwości. Stabilne serwery przede wszystkim.

Julian

Posty: 20

 
Jakoś nie mam przekonania do VPSów, ale mimo wszystko ta cena powinna być dla Ciebie decydującym czynnikiem. Bardzo ważnym jest stały dostęp do serwerów, a tutaj masz go umownie zagwarantowany, więc to duży plus tej firmy.

Gerda

Posty: 20