Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Przyrost masy - jakie odżywki

Przyrost masy - jakie odżywki

Suplementy dla kulturystów – jakie polecicie? Na ten moment potrzebowałbym czegoś budującego masę mięśniową. Z góry dzięki za odpowiedzi.

miko_poz

Posty: 23

 
Mały offtop, ale co powiecie na temat pomocy trenera personalnego? Polecacie takie usługi? Ktoś taki z doświadczeniem i wykształceniem powinien umieć dobrać dobrą suplementację na przyrost, cały trening itp.

gdzies23

Posty: 25

 
Mam znajomego, który mógłby załatwić trochę nielegalnego dopingu...koleś ma kontakty na wschodzie. Nawet przez chwilę się nad tym zastanawiałem, ale koniec końców chyba zmądrzałem i dałem sobie z tym spokój.

donbagino

Posty: 30

 
Na mnie osobiście dobrze działa Somatodrol. Tu - http://preparat.eu jest szczegółowo opisany skład i działanie. Ogólnie przyrost masy to kwestia bardzo indywidualna, na którą się składa wiele czynników. Powodzenia!

Gregor55

Posty: 23

 
Coś tam słyszałem o dobrych wynikach suplementów, które stymulują HGH do wzrostu, ale nie wiem dokładnie które to rzeczywiście są dobre.

Sarenka

Posty: 12

 
Można tak prawdę mówiąc nabrać masę bez suplementów, ale na pewno efekt nie będzie taki sam jak przy odżywkach i jest to o wiele bardziej uciążliwe, czasochłonne itp.

cezar

Posty: 24

 
Suplementacją nie ma sensu sobie truć głowy jak się jest na niskim poziomie. Dopiero jeśli już trenuje się codziennie, albo prawie codziennie po kilka godzin, wtedy dopiero suple zaczynają odgrywać rolę.

TomekK

Posty: 32

 
U mnie z masą to nie ma problemu, wręcz przeciwnie ;P Zacząłem ćwiczyć, żeby zrzucić balast i powoli, krok po kroku efekty są. ;) Robi się ze mnie szczypior ;P

Alim45

Posty: 20

 
Sam jestem ciekawe ile masy można zdobyć w ciągu miesiąca na dobrej odżywce. Jakie macie wyniki? Czy 4 kg to dużo, mało?

Wariat

Posty: 27

 
Akurat z odżywkami to ja raczej nie przesadzam. Biorę podstawowe suplementy, jakieś białko, aminokwasy, magnez, wapń..tego typu rzeczy. Dla mnie najważniejsza jest odpowiednia, zbilansowana dieta, to jest źródło sukcesu.

czesiek00

Posty: 14