Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

jaki suplement diety

jaki suplement diety

Zielony jęczmień jest mi potrzebny, jaki polecacie? Zrobiła się teraz trochę moda na suplementowanie tego jęczmienia i też w związku z tym pojawiło się w sprzedaży dużo różnych wariantów i trochę mam przez to kłopot z wyborem czegoś odpowiedniego.

pawel253

Posty: 5

 
Dużo to jest zawsze kwestia genów. Ja i moja siostra nie miałyśmy nigdy problemów jakiś ze skórą z włosami itp. Obydwie mamy grube i długie włosy, nie łamią się nie wypadają...a nie powiem żebyśmy prowadziły super zdrowy fit tryb życia ;)

amazonn6

Posty: 6

 
Ze słabymi włosami to ciężko jest sobie poradzić ale jeszcze gorsza przeprawa jest z łupieżem. Jest na łupież jakiś dobry suplement który moglibyście jakoś z autopsji polecić?? Hę?

alekBALD

Posty: 22

 
No witam. Ja może podpowiem Humavit, znam tę firmę już od dłuższego czasu i sobie chwalę ich suplementy. Mają naturalne rzeczy o lepszym składzie, choćby zielony jęczmień i czystek naprawdę fajnie się w moim wypadku sprawdza. Pełna oferta suplementów jest na ich stronie humavit.pl.

barca 29

Posty: 15

 
Trudno tak na odległość komukolwiek doradzać w temacie suplementów moim zdaniem najlepiej to się zawsze z lekarzem ewentualnie z dietetykiem skonsultować zanim się coś kupi. Kto jak kto ale tacy fachowcy powinni być zorientowani.

serum45

Posty: 6

 
Co stosować na stawy? Zaczęłam ostatnio biegać i trochę mam obaw, że mi kolana zaczną wysiadać albo biodra. Coś może używacie konkretnego?

labuh

Posty: 11

 
Hej, cześć, trzeba przyznać że się mocno ten rynek suplementów wszelakich rozwinął ostatnio. Kiedyś to była co najwyżej witamina C w sklepach może jakiś wapń i magnez, na tym koniec a teraz to można przebierać jak w ulęgałkach.

czesiek00

Posty: 14

 
Mi to właśnie już kilka osób polecało żeby na włosy kupic coś na bazie skrzypu i pokrzywy. Faktycznie działa to? Już różnych rzeczy próbowałam, wymieniałam szampony i odżywki a efekty mizerne.

Wariat

Posty: 19

 
Moja babcia to ma dużo różnych suplementów nakupowanych, herbatki ziołowe też sobie parzy po kilka razy dziennie. Ona tylko medycyna naturalna i niczemu innemu nie ufa.

Kitas

Posty: 6

 
Szkoda że nie słyszałam nigdy o suplementach na zdrowsze i mocniejsze zęby...:) Jest coś takiego? Oczywiście nie mam na myśli pasty do zębów bo jej raczej nie można by zakwalifikować jako suplementu..

matek562

Posty: 19