Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Gdzie kupić suplementy

Gdzie kupić suplementy

Czy stosujecie suplementy diety dla sportowców i jakie przynoszą w ogóle wyniki?

mikesmith0103

Posty: 3

 
Smak naturalny tańszy, ale możesz mieć problem z przełknięciem czasami :) Smakowe suplementy mają sporo słodzika, ale jak masz ok dietę to nie powinno być konsekwencji.

wigry00

Posty: 17

 
Zawsze suplementy przyjmuję w okienku anabolicznym, jakieś maksymalnie dwie godziny po zakończonych ćwiczeniach. Jak nie dam rady dojechać do domu na czas z posiłkiem to suplement zawsze się przyda.

Yuri20 

Posty: 6

 
Regularnie biorę BCAA z https://musclepower.pl/ i przyznam, że wpływ na regenerację organizmu ogromny. Chodziłem 3 razy w tygodniu na siłownię, a teraz bezboleśnie chodzę 4-5, jak mam dobry klimat to i 6 dobijam w weekend, ale już bieganiem. Fajnie opisane suplementy.

Oct714

Posty: 18

 
Regeneracja stawów to moim zdaniem podstawa, no i monitorowanie jakości suplementów. Klienci często robią niezależne ekspertyzy dotyczące suplementów, więc może warto po nie sięgnąć.

Buła

Posty: 8

 
Nie używaj nigdy jednego suplementu, jednego producenta, tylko raz na pół roku, albo i częściej wymieniaj. Ciało potrafi się niestety do składu przyzwyczaić, a później znowu stagancja.

barca 29

Posty: 13

 
Wiesz suplementy suplementami, ale nic ci nie zastąpi strategii żywieniowej. No i przydałoby się jakoś wyniki monitorować.

Gucio

Posty: 8

 
Też myślę, że powinieneś na początku zacząć od minerałów, witamin. Później białko, bo zawsze spoko. Nie przedawkujesz nigdy, bo nadwyżkę i tak wysikasz, więc bez ryzyka praktycznie.

y01234

Posty: 12

 
Ogólnie po robocie, jak chodzę na treningi to jestem bez energii. Pomogło mi BCAA i częściowo boostery testosteronu, ewentualnie azotowe. Podbijają też libido, więc możesz spróbować.

Wygodniś22

Posty: 9

 
Całkiem niezły ten sklep, jak teraz popatrzyłem, więc dam znać niedługo, w co zainwestowałem. Dzięki.

pawel253

Posty: 3